Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valahol kapni üveg...

Lehet valahol kapni üveg alapanyagú cumisüveget?

Figyelt kérdés
A műanyagok ( bár tény, hogy nem törnek,de ezzel ki is merül az előnyük ) olyan ronda sárgák meg karcosak lesznek a használatban. Üveget meg sehol nem láttam.
2008. dec. 10. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nekem avent van két éve s semmi baja, nem karcos nem sárga...próbáltad??
2008. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
üvegből készült cumisüveget a nagy babaáruházakban kapsz,ott van,mi is ott vettünk.
2008. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia A NUK-nak van üvegből cumisü.nekünk van,de az tényleg olyan szép maradt,mint amikor megvettük,a müanyag az elég sz.. már,pedig AVENT.....
2008. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
babybruin termékek között is találsz , nem drága olyan 650 ft körül van 250 ml-es. Ha kéne több darab küldök postán neked.
2008. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Mellesleg nekünk pont AVENT volt az első gyereknél, épp arról beszéltem, hogy ronda mint a bűn.... De szerintem mindegy, hogy 1800 Ft-os AVENT vagy 200 Ft-os kínai áru, ha műanyag, mind olyan sárga lesz egy idő után, mint a kutyasz...r már elnézést a kifejezésért.


Egyébként még konkrétan nincs rá szükságünk, baba még a pocakban pocol, csak épp valamelyik nap szedtem elő a régi cumisüvegeket, amik még a nagyfiam után maradtak ( nem is tudom, mi a nyavalyának tettem el, úgyis tudtam, hogy ilyenekből újat fogok venni ) és hát még rémeseb állapotban vannak, mint ahogy emlékeztem rájuk. Ki is dobtam a francba. Viszont a Pesztonka mellszívóm üveg cumisüvege ugyanolyan csocsi-ragyi, mint mikor megvettem! Ezért gondoltam, hogy picurnak csak üveget veszek. A Pesztonka mellszívóhoz is lehet amúgy rendelni, épp most találtam meg a Rokana ( gyártó ) honlapján, de csak nagy méretben létezik. De a negyedik válaszoló által ajánlott terméket megtaláltam a neten, és tényleg van, jó árban, többféle méretben!

2008. dec. 10. 15:02
 6/10 A kérdező kommentje:
hi-hi, megtaláltam a NUK-ot is, érdekes, ugyanaz a forgalmazója, mint a Babybruin-nak és ugyanaz a honlapjuk is :-)
2008. dec. 10. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sparban, dm-ben, rossmanban is van üvegből készült cumisüveg, pont a héten nézegettem.
2008. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb bababoltokban vannak üveg cumisüvegek, de én a nagyobb Tesco-ban is láttam már, meg DM-ben is. De nekünk csak egy van, nem annyira szeretem, mert keskeny, és nehéz beletenni a babateát vagy a kakaóport (az enyém már egy éves, már azt iszik este), de a tápszert is nehéz beletenni az adagolóval. Illetve tisztítani is nehezebb, a széles AVENT cumisüvegek alját is elérem szivaccsal, ezt meg még kefével is nehezen. De tény, hogy ez nem sárgul be a teától meg nem is karcolódik meg.
2008. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi, szétnézek majd a DM-ben is, oda gyakran járok.


De az AVENT és társai bármennyire is felkapott, flancos, tényleg nem érdekel, ha olvastad a kommentet, egyszer már befürödtem velük. Nemek jó lesz a szűknyakú üveg is, tökéletesen bevált ( az az egy darab ami volt nekem ) tápszerre remélhetőleg most sem lesz szükség, a teának meg az esetleg végszükség esetén lefejve adott anyatejnek megfelel. A kakaós korszakban meg már szélesnyakú ronda műanyag itatópoharakat használtunk :-(

2008. dec. 11. 14:24
 10/10 A kérdező kommentje:

ha még valaki erre téved véletlenül:


ezt nézzétek, mit találtam


[link]

2008. dec. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!