Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveg cumisüveget, hogy tudom...

Üveg cumisüveget, hogy tudom kifertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Üveg cumisüveget,hogy tudom kifertőtleníteni?
2011. márc. 18. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyhén ecetes vízben kifőzöd, az ecet azért kell, hogy ne legyen vízköves, vagy tele töltöd vízzel, és a mikróban 2-3 percig forralod benne a vizet.
2011. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy a műanyagot. Hideg fertőtlenítés: fertőtlenítő folyadékkal (Chicco, Neomagnol).

Mikrós sterilizáló, vagy a régi kifőzős módszer (tegyél a vízbe kis ecetet, így nemlesz vízköves az üveg!).

2011. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen úgy hogy elöttem írók mondták de én citromlevet szoktam a vízhez adni.


kell majd egy fogó -fémből- amivel megfogod az üveget mert mondani se kell állati forró lesz és lassabban hül le mint a müanyag.

kifertőtlenített textilpelekára állítottam

2011. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha sima hagyományos módon kifőzöm nem reped szét az üveg?
2011. márc. 18. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel hideg vízbe teszed és a vízzel együtt melegszik az üveg, így biztos, hogy nem fog megrepedni, mert nem hirtelen éri a hőhatás, nem hirtelen tágul.
2011. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!

Forrástól számítva mennyi ideig főzzem?

A többi részét is beletehetem?A gumira gondoltam.

2011. márc. 18. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:
5 percet szoktak mondani forrástól számítva. A cumit is lehet ugyanígy főzni. Egyébként hosszú ideig kibírják a főzést, az üveg pedig mindenképp (hiszen a befőtteket/kompótokat is szokták ugyanilyen "üvegestől főző" módszerrel készíteni)
2011. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!