Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy 3...

Szerintetek baj, ha egy 3 éves gyerek este 9-kor még kint van?

Figyelt kérdés

#Este 9
2021. aug. 24. 21:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
3 éves lett igen tavasszal, az óvoda szeptemberben kezdődik tudtommal ☺️
2021. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Az enyémek is 9-10 közt kelnek, úgy is fekszenek. Nincsen ezzel semmi baj, majd ovikezdésre átszokunk. Ha nem lennénk kint este sokáig, nyáron kb ki se mehetnénk a saját kertünkbe…
2021. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Mi az hogy kint vagy? Hol kint?
2021. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

🤷‍♀️ Engem nem zavar ha a Te gyermeked még kint van.

Az enyémek ilyenkor már ágyban,nyár ide vagy oda,ebből nem engedtem. 2 ovis meg egy apród.

2021. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Nyáron mi is később kelünk, később fekszünk. Este még sétálni is megyünk, van, mikor 9-kor indulunk el a kutyával, a 3 évessel és a 1,5 évessel. Mindenki szépen gyalog, én meg tolom a gyerekkocsit is. Aztán amikor a kicsinek elege lesz (nagyjából 10 percen belül mindig), akkor bemászik a kocsiba, és két perc múlva alszik is. Fél óra séta, amikor hazaérünk, akkor a nagyot sem kell altatni. Reggel hétkor ők szoktak engem ébreszteni.
2021. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, az enyém is kint van. Éjszakai bagoly típus, mint az apja. 9 után kezd csak igazán élni. Teljesen esélytelen előbb alvásra bírni. Ilyen a bioritmusa, születésétől kezdve. Ma pl. 10-re értünk haza, és még negyed 12-kor is alig bírtam elaltatni. Egyébként összességében Ő is alszik napi 10-12 órát, de nem egyben, éjszaka, ebből 2-3 óra a délutáni alvás.
2021. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Azért szólnak be mások, mert kérdezed őket. Ha nektek így jó, akkor ok. De megkérdezed itt, gondolom mással is beszélsz róla, te kérdezed mások véleményét. Ha esetleg valamelyik nagymamával éltek és ő mondja, hogy gond, akkor meg rossz a kérdés itt és a kategória is.
2021. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%

Engem zavar, nem tudom hogy számolsz, de 10től 7 ig is csak 9 órát alszik!!!


Nagyon kevés.


Egész életében az lesz majd, hogy korán kelljen, ahhoz kellene szoktatni..


Szerintem megterhelő egy gyereknek, ha kilenckor kint van(bárhol), akkor 9:30 előtt, ugye vacsi, fürdés, olvasás, alvás biztos nem kerül ágyba, inkább tízre. Egy egy alkalommal belefér, mi is voltunk most programon 20án, de alapvetően erre szoktatni szerintem önzés, hogy neked kényelmesebb legyen.

2021. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%

Fiam 2 és fél éves. Siman kinn voltunk majdnemcsak minden nap sötétig, ami 9 óra környéke.

Utána gyors vacsi, fürdés. 11 elött sosem alszik. Pedig reggel 7-8kor kel. (Délben 1 órát alszik)

2021. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Nyáron mi is volt, hogy 8kor még kimentünk és 9kor jöttünk be. Alszik egy nap 12-14 órát, ahogy a 7-es írta, csak épp ebben még benne van a 2 órás délutáni alvás is, nem este alszik ennyit egyhuzamban.
2021. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!