Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy Apának megmaradhat a régi...

Egy Apának megmaradhat a régi életéböl valami ha gyereke születik?

Figyelt kérdés

En es a parom most tervezunk gyereket es bar naggyon szeretem ot es szeretnek tole gyereket is, viszont a mostani eletemet is szeretem. Nagyon rendmanias vagyok. Szeretem a csendet es a harmoniat. Vannak szokasaim amikbol nem szeretnek lejjebb adni. Szeretek aludni es estenkent nyugtato videokra alszom el.

Neha csak gyonyorkodom a magamkoruli dolgokban.

Szeretem a kitakaritott, hangulatvilagitott szobamat.

Szeretek netezni es zenet szerkeszteni a gepemen.

Szoval szeretnek gyereket de ebbol az eletvitelembol, szokasaimbol meg tudok majd tartani vagy menteni valamit?

Vagy legyek erelyes es legyen ez egy kikotesem a gyerekemmel szemben, hogy Apanak kell egy nyugalom sziget ahol neha visszavonul es magaval foglalkozik? 33F


2021. aug. 26. 00:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

🤣🤣🤣🤣


Most elképzeltem, ahogy pár hetes /hónapos mellett te alszol a nyugtató zenére, mert nem tudsz elaludni, ez aranyis6.


Persze legyél erélyes a gyerekekkel erélyes!!! Megérti.

Ja, nem.

2021. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos sok férfi áll így hozzá, kell a gyerek, csak foglalkozni ne kelljen vele, csak a kis megszokott dolgai ne változzanak...

Lehet így is, persze, ha egy szolgalelkű, kihasználható párod van.


De normális esetben az apaság nem ilyen. Te még nem értél meg rá fejben, adj időt magadnak. Sok mindenről kell lemondani egy gyerek mellett, nyilván nem azt jelenti, hogy sosem lesz többé magadra időd, de nem úgy, mint most.

2021. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
99%
Azt hittem, hogy a haverokkal akarsz néha elmenni sörözni, az beleférne. A rend, csend, tisztaság, háborítatlan alvás, az nagyon nem fog menni. Nyilván odaülhetsz 1 órára a gép elé, de hogy milyenek lesznek a körülmények, a háttérben, az nem zen állapot lesz. A gyerekeken nincs kikapcsoló gomb!
2021. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
99%
Persze, ha lesz valahol egy külön lakásod.😄
2021. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%

Hát minimum 3-4 évre le kellene mondani ezekről a dolgokról.


Persze lehet olyan is, ha el kell vonulni stb, hogy ezt felváltva teszitek meg a pároddal. Egyszer ő, egyszer te vonulsz el, míg a másik foglalkozik a gyerekkel, bár ez az egész számomra elképzelhetetlen, de nem lehetetlen, hallottam már ilyenről.

2021. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te ne csinálj gyereket,mert nagyon éretlen vagy
2021. aug. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
99%

Mindenki jobban jár ha nem lesz gyereked. Őszintén.


Meg oké, de akkor anyukának is lesz egy nyugalom szigete ahova elvonulhat míg te megkattansz egyedül a gyerekkel?

2021. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Ebböl sok mindent nem tudsz megtartani csend akkor lesz amikor alszik gyerek ,rend szobában akkor lesz ha oda nem engeded be.
2021. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Oké, neked lenne nyugalom szigeted. Akkor nyilván a feleségednek is lenne, igaz? Jól gondolom, ugye?
2021. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Na ha vmiről le kell mondani az a csend, egy baba sír, mert csak így tudja kifejezni magát. Az alvás kérdése pedig babafüggő. Ismerek olyan családokat, ahol végigaludják kb. az estét (max 2 etetésre kelnek fel), máshol pedig zombik mert hasfájós, rossz alvó a baba.


Nem lesz egyszerű, ez kétségtelen de szerintem jobban viseli az ember ezeket, mivel a gyerekéért tesz mindent.

2021. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!