Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy Apának megmaradhat a régi...

Egy Apának megmaradhat a régi életéböl valami ha gyereke születik?

Figyelt kérdés

En es a parom most tervezunk gyereket es bar naggyon szeretem ot es szeretnek tole gyereket is, viszont a mostani eletemet is szeretem. Nagyon rendmanias vagyok. Szeretem a csendet es a harmoniat. Vannak szokasaim amikbol nem szeretnek lejjebb adni. Szeretek aludni es estenkent nyugtato videokra alszom el.

Neha csak gyonyorkodom a magamkoruli dolgokban.

Szeretem a kitakaritott, hangulatvilagitott szobamat.

Szeretek netezni es zenet szerkeszteni a gepemen.

Szoval szeretnek gyereket de ebbol az eletvitelembol, szokasaimbol meg tudok majd tartani vagy menteni valamit?

Vagy legyek erelyes es legyen ez egy kikotesem a gyerekemmel szemben, hogy Apanak kell egy nyugalom sziget ahol neha visszavonul es magaval foglalkozik? 33F


2021. aug. 26. 00:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal gond, hogy te így akarsz élni, hajrá. Csak akkor ne akarj gyereket. Mit képzelsz te ,de most komolyan? Nem vagyok ősanya,aki szerint fel kell adni mindent, még magadat is csak a gyereknek élni...de ez nonszensz amit itt előadsz.. Bírom az ilyet. Gondolom anya foglalkozzon a gyerekkel 0-24, nonstop amíg te meditàlgatsz... mert ő otthon van ,ez a dolga címszóval... Ilyenkor mindig azt kérdezem, hogy mit csináltok amikor a gyerek ovis korù lesz? Te meditàlgatsz ,mert neked ez jár, anyának meg kezdődik a második műszak? Nincs gond ezzel, momdom én nem tartom önzőnek aki nem akar gyereket. Sokkal rosszabb az olyan, mint te.. aki akar, de ne elvàrja, hogy ne változzon semmi.
2021. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét éjszakázás, és örül az ember hogy lyuk van az alsó felén, nem a rend az első, mondom ezt úgy, hogy én is szeretem ha el van pakolva. Még akkor is kemény, ha nem hasfájós a baba, és csak etetni kell többször is egy éjszaka. Hidd el, videó nélkül is menni fog az alvás. 😂
2021. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az erélyes dolgot komolyan gondoltad? Megmondod majd egy újszülöttnek vagy egy csecsemőnek, hogy halkabban sírjon mert apa nem tud lemenni alfába?
2021. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
33, Gondolom majd anyával lesz erélyes, csinálj valamit a gyerekeddel!!! felszólítással küldi el a faxba, hogy nyikkanni mert.
2021. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
81%

A páromnak semmit sem változott az élete, minden a régi.

Viszont nincs is sokat a gyerekkel 🤔😁 nekem 360 fokot fordult minden, neki semmit.

Persze míg terhes voltam nem ezt mondta, mindenben ki veszi majd a részét és segít. Aha 😂😂

2021. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
79%
35, múltkor volt valami hasonló kérdésem és engem úgy kiosztottak itt az anyák, mintha ez valami főbűn lenne lenne, miszerint ezt látnom kellett volna előre és, hogy én hagyom, meg hogy erről csak én tehetek. Csak, gondoltam leírom már nehogy azt hidd, hogy az az ember a mihaszna vagy "hibás" aki bæszik a gyerekeire. Nem. Mi vagyunk azok, nők mert mártírok vagyunk és amúgy is magadnak szultel, etc... (Természetesen irónianak szántam, mert én továbbra is azt gondolom, hogy ezt annyira előre nem lehet látni meg amúgy is kapja be aki ilyen)
2021. szept. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

35 os vagyok. Igen ezt már én js megkaptam egy párszor nem csak itt, ismerősöktol is.

Érdekes 😂 nem tudom mégis miben kelett volna látnunk.


Várta a babát támogatott, jött a vizsgálatokra, uhkon kérdezte a dokit mindenről stb.

Együtt rendeztük be a baba szobát és társai.

Aztán hopp megszultem, és úgy kell könyörögni hogy 5 percet vigyázzon a gyerekunkre amíg elmegyek fürdeni

2021. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hasonló érzesem. Játszik a gyerekkel, persze - este fél órát, amíg én fürdök... amúgy mindent én egyedül, mert neki munka után a szüleihez kell mennie minden nap. Amúgy tényleg kell, mert idősek, de BAKKER. Ez is milyen, hogy senkit nem zavar, hogy az öregek elvonják a családjától, mindenki meg van hatódva, hogy milyen nagyszerű ember. Igen, csak közben az éjjeleket is én viszem, az összeset, hétvégén is, ő nem ébred, és nem kel fel a gyerekkel reggel se, csak nagyon néha, kiszámíthatatlan, hogy mikor szottyan kedve... amúgy meg fekszik a felkelni akaró ordító gyerekkel és szépen megvárja, hogy megelégeljem... és utána képes azt mondani, hogy de hát miért nem kértem meg. Kértem is már! De akkor meg azt mondja, hogy mindjárt. És nem kel fel. Nem és nem. Nem láttam előre. Ő megteheti, mert férfi. Meg is teszi. És nincs bűntudata. Nekünk meg nem fogja megköszönni senki, kapunk anyák napjára vécépapírgurigából meg színespapírból eszkábált tulipánt, és elégedjünk meg vele. Edzeni se tudok menni, lement az összes izmom, tíz kilóval vagyok kevesebb, mint terhesség előtt. Ő hízott.
2021. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!