Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek! Nálatok mennyi...

Kisgyerekesek! Nálatok mennyi a szexuális együttlét?

Figyelt kérdés

Gyermekem 1,5 éves. Elgondolkodtatott a kérdés, mert ismertségi körben teljesen megoszlanak a vélemények. Ti egy hónapban mennyit szexeltek? Elnézést a nyers megfogalmazásért.

Kíváncsiságból jegyeztem egy ilyen mensis naptárban az együttléteinket. Az utóbbi hónapokat nézve, havi átlag 10- 15x vagyunk együtt a kedvesemmel.

Nos, mint említettem az ismertségi kört, valaki teljesen rámförmedt, hogy mégis hogy van ennyi időnk, magyarul sokallta, valaki meg kb lenézett, hogy ez semmi. Mi egyenlőre teljesen jónak érezzük, összhangban vagyunk. Innen ered a kérdésem, én átlagosnak érzem.



2021. aug. 26. 23:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira individuális. Van akinek minden nap jól esik és kisgyerek mellett is meg oldják, van akinek egyszer egy hónapban elég. Most fasirtban vagyunk +terhes vagyok így a fene tudja mikor volt utoljára valami. De ezelőtt a heti 1-2 alkalom. Én szerettem volna gyakrabban de párom folyton hulla munka után, aztán a gyerek is rohangál este fél 9 fél 10-ig így csak hétvégén jött össze valami
2021. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Van amikor csak havi 1...
2021. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Próbálnátok a mi gyerekünk mellett ennyit szeretkezni. Gyerek előtt nem volt gond, sőt és igény is lenne rá, de! Szerencsétlen gyerek annyira rossz alvó, hogy szó szerint a légy zümmögésre is felkel és nagyon nehezen alszik vissza. (Másik szobában alszik, nyugi!) A rekord eddig 16 ébredés volt 1 éjszaka alatt… Úgyhogy örüljetek neki, hogy nyugodt és jó alvó a gyermeketek és van még erőtök és kedvetek bármihez amikor alszik!
2021. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Inkább az a fura, hogy erről beszéltek. Én nő vagyok, de sosem beszéltem senkinek arról, hogy mennyit szexelek a párommal
2021. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Naponta kétszer bár van hogy reggel csak egy kis simi meg orál van. Két gyerekünk van egy 5 meg egy 2 éves.
2021. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3-as, igaz azt nem említettem, tényleg jó alvó a gyerekünk. Most mégjobb, hogy mi visszaköltözrünk a saját szobánkba, és nem kel estre arra, ha mi megyünk aludni, vagy reggel az apja órájára. Kitartást Nektek, lesz ez jobb is!
2021. aug. 27. 00:30
 7/24 A kérdező kommentje:
5-ös, reggel én nagyban alszom, mikor a párom kel, az nálunk esélytelen. :)
2021. aug. 27. 00:31
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
A mi gyerekünk élni se hagy minket, de benyomorítunk heti kettőt ha belehalunk is 😂 ha jobb fiú napi kettő is előfordult. Nekünk nincs segítség. Se nagyszülő, se testvér. Férjem 3 műszakos, van még egy gyerekünk, ő már nagy, és alszik mint a bunda. Ez család es igény függő.
2021. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Havi 1-2.... elkeserítő. De én nagyon korán kelek, a férjem meg nagyon későn ér haza. Mire ő hazáér este 9 körül én alszom, mert 4kor kelek, hogy beérjek a munkahelyemre. Igényünk lenne rá, energiánk nincs hozzá.

Szerencsére ez nem rontott a kapcsolatunkon (legalábbis egyelőre) és mindketten úgy gondoljuk, hogy nem lesz a gyerek örökké kicsi és fog ez változni.

2021. aug. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

9

Hát pedig ez okozza a legtöbb kapcsolat végét, hogy megszűnnek férfinek meg nőnek lenni a kapcsolatban csak apa meg anya szerep van aztán amikor a gyerek már nagy akkor nem tudnak mit kezdeni egymással mert nincs már semmiféle vonzalom meg az apa-anya szerep is felesleges és szépen szétmennek.

2021. aug. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!