Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltozik ez a gondolat/érzé...

Megváltozik ez a gondolat/érzés szülés után? Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szerettem volna babát, de ahogy így terhes vagyok , már nincs meg bennem az a nagy boldogság és szép gondolatok, az, hogy mennyire akarom, mint sok nőnél. Úgy gondolok az egészre,hogy minden úgyis jól fog működni, nem kell annyira rá paráznom, eszek amit szeretnék, nem vonok meg magamtól a semmit ,edzek és nem parázok rá úgymond annyira

2021. aug. 29. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Én sem láttam rózsaszínben a világot, mert terhes lettem, és én sem "paráztam rá". Egyedül a gyógyszereket válogattam meg, mi az, amit nem szedhetek, de ugyanúgy éltem, mint addig.

Nem változott meg semmi érzésem a szüléssel sem. A gyerekeimet imádom persze, ez egy plusz érzelem.

2021. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem vagyok egyedül köszönöm válaszod
2021. aug. 29. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok vele. Második gyermekemmel vagyok várandós, de az a rózsaszín köd nem nagyon van meg
2021. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Én is így érzek. 😊
2021. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. És utána se volt köd. Szerintem igenis idegesítőek tudnak lenni, ha sokáig velük vagyok, kihoznak a sodromból és aki ezt csak és kizárólag szépnek látja, az valamit valahol súlyosan elnyom vagy hazudik.
2021. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szültem meg, de nálam sincs semmilyen köd. Szerintem ez nem olyan ritkaság, mint ahogy képzeled, csak szimplán hangosabbak a romantikus, rózsaszín ködös mamik.
2021. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az a kedvenc szövegem amikor áradoznak, mennyire jó terhesnek/anyának lenni, milyen csodálatos érzés blablabla... Közben meg végig hánysz 3 hónapot, fáj minden porcikád, nem bírsz mozogni, a harmadik trimeszterben olyan vagy mint egy bálna. Ja, na meg persze milyen csodálatos a szülés 😂 🤨 premier plánban nézik többen a vaginád miközben kipréseled magadból nem csak a gyereket hanem a 💩 is, közben szana-szét reped a nunád,stb stb
2021. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7. Szerencsére nem mindenkinek ilyen. 😂😂

Mondjuk én szinte az egész terhességet végighánytam nem csak az első 3 hónapot. 38 hetes vagyok de nem érzem magam bálnának, nem is mozgok nehezen, rengeteg az energiám.

A szülés sem mindenkinek tragédia, nem reped mindenki szanaszét és a 💩 sem feltétlenül jön.

2021. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze kedves 8-as nem vagyunk egyformák , csak ez sok rózsaszín ködös szipi-szupi anyuka olyan sokat tud ártani a folyamatos ömlengéssel, hogy az nem igaz!!

Semmi empátia nem szorul nagyon sok ÉDESANYÁBA. Volt bennem nagyon sok érzés, ami nem mindig az volt, hogy ez a világ legfantasztikusabb dolga, ami velem történik, és mivel nem voltam ettől mindig boldog, életemben nem tapasztalt lelkifurdalást éreztem, amitől rengeteget zokogtam éjszakákon át! Szóval ja, jó lenne, ha mindenki magával foglalkozna, és persze érezheti magát a világ császárának, csak nem sok mindenkit érdekel ellenben óriásit tud rúgni a földön fekvőbe, viszont ha kevésbé tökéletes anya , mint mondjuk én voltam az elején valamivel megkeresi a bezzeg anyát, mert kétségei vannak ugye, merthát valahogy másképp érez/tapasztal, akkor EMPÁTIA sokat segít …

Jah és még nem beszéltünk a szoptatásról ugye..

2021. dec. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!