Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen furcsa nevű testvéreket...

Milyen furcsa nevű testvéreket ismertek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 20:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt nem tudom, hogy mennyire furcsa, de tényleg bizarr.

Anyukám idejében az volt a hagyomány, hogy az első lány az anyja, első fiú az apja után kapja a keresztnevét. Na anyám unokatestvére (nevezzük Pirinek) Piri hozzáment Lacihoz. Született egy fiúk, X Lászlónak hívták. Elváltak, majd Piri hozzáment egy másik férfihoz, akit Y Lászlónak hívtak, és az első közös fiúk Y László lett. Tehát egy (fél)testvérpár mindkét tagja Laci volt, plusz az apjuk, nagyapjuk.

2021. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársamat Júliának, kistestvérét Juliannának hívták. Az egyik Júlia, a másik Julika volt.
2021. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Ikreknél ismerek ilyet, ahol a szülők nagyon egyforma neveket adtak:

Csilla-Lilla

Laci-Lali

Martin-Martina

GeorgINA-KarolINA-KlementINA

Miki-Viki-Niki

2021. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy osztálytársam, akinek az anyjának nem volt túl sok kreativitása.

Hármasikreket szült:

Dominik-Dominika-Róbert.

Második terhességénél lányt szült: Roberta. Utána így párban: Petra-Péter, Márton-Márta.

2021. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy nő mind a 6 lányának k betűvel kezdődő nevet adott: Kata, Katalin, Katinka, Krisztina (a többit fejből nem tudom). Volt egy fia, ő Robi lett.
2021. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Egyik Amerikában élő ismerősöm Kim Kardashiant majmolva adott nevet a gyerekeinek.


Kim Kardashian azt a nevet adta a lányának a WEST (nyugat) vezetéknévhez, hogy NORTH. Így lett NORTH WEST, ami észak-nyugatot jelent. Amikor Kim másodjára terhes lett, írták neki, hogy legyen a kisfia SOUTH WEST (dél-nyugat).


Na most egyik ismerősöm erre felbuzdulva azt adta az ikreinek, hogy NORTH WEST XY és SOUTH EAST XY. Magyarul Észak-Nyugat XY és Dél-Kelet XY (az xy a vezetéknév).

Az orromon jött ki a Pepsi cola a nevetéstől, amikor meghallottam.

2021. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Róbert és Roland, becézve Robi és Roli.

Léna és Lea.

Itt a gyakorin kérdezte nemrég valaki, akinek Olivér nevű fia volt, hogy utána mennyire lenne furcsa a kistesónak az Olívia.

2021. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
#1: Itt legalább más a testvérek családneve. Sokkal bizarabb, amikor apa nősül újra és az új házasságban született gyerek is azt a keresztnevet kapja. Ebben az esetben a teljes nevük megegyezik. Az én két nagybátyám ilyen, teljesen ugyanúgy hívták őket, csak volt köztük több mint 20 év korkülönbség.
2021. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm a fiainak adott ilyen neveket hogy Gáspár, Menyhért, Boldizsár, meg Sándor József, Benedek, van még két másik fia, akik valami hasonló kreatív nevet kaptak, nem tudom mit.


Illetve a szomszédságba vannak Zejnep, Hatidzse, Hurrem nevű lány tesók, néha olyan mintha Isztambulban élnék 😃

2021. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
János-Janina ikerpár
2021. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!