Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem furcsa csak ez a hozzáál...

Nekem furcsa csak ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 2 éves,tehát azt eszi amit mi,azok is a kedvencei mint nekem.( csmell,hal tejtermékek,krumpli) Anyósom ha vesz pl sajtot kihangsúlyozza h 'veszek a kislánynak sajtot" "már van a kertben a kislánynak répa" "hoztam neki friss zsemlét" Előtte is vett sajtot,zsemlét,előtte is termelt zöldséget. Miért csinál úgy mintha minden a lányom miatt lenne? Nekünk talán jó a 3napos zsemle? Plusz nem eszik már mást mint mi és pontosan tudja h mi is szeretjük a sajtot,kefírt stb.Volt a levesben 2 féle répa, nagy sötét színű és kicsi halvány..az volt a lányomé..talán ilyen buta h azt gondolja én otthon nem azta adok neki amit én gondolok? És ő most megmutatja h bezzef ő a friss kis nyomi kerti répát adja neki vagy mi akar ez lenni? Én már semmit nem veszek csak a lányomnak. Bármit veszek abból bárki ehet. Idegesítőnek tartom ezt nagyon. Régebben is ha vendégségben voltunk bárhol a gyerekeknek mindig halrud/rántottsajt/csmell volt krumplipürével, én meg irigykedtem h de hát én is azt szeretem nem a pörköltet.😅

2020. júl. 27. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Csak a szeretetét szeretné kimutatni felé szavakkal is.Gondolom nem szereted az anyós különben fel se tűnne.
2020. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Kedveskedni szeretne a kicsinek. Ennyi.

Most mi bajod ezzel?

Ennyire nem bírod elviselni az anyósodat és a kákán is csomót keresel?

2020. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Tudja, hogy szereti az unoka, ezért ezzel kedveskedik neki. Ti felnőttek vagytok, nektek miért kéne vennie?
2020. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a kérdező probléma pontosan mi?
2020. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Szereti az unokáját,és gondol rá. Biztos vagyok benne,hogy nem kedveled az anyósodat ezért okoz ez problémát. Különben meg is kérdezhetnéd,hogy miért mondja.
2020. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is küld a nagyim a kislánynak barackot


Nem nekem


A dédinokájának


Küld “nyomi” répat is.. hiszen tudjuk, hogy a gyökérzöldségnél fontos a származás..

Nem nekem

Neki küldi..


Most sértődjek meg?


2 éves

2020. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,h elég nagy már,és nem is igényli a kivételézest étel szempontból,az eszi,szereti amit mi,akkor miért kell még mindig ugy csinálni,mintha most kezdene rendes ételt enni.Én soha nem kértem tőle h pluszba nekünk termeljen,nekünk neveljen csibét stb. meg tette kerdezés nélkül az ő dolga,de most meg hányja a szemünkre h nem visszül el/esszük meg. És ez a hansúlyozás h ez meg az a kislányé, úgy hangzik mintha én nem biztos nem adok neki rendes enni.
2020. júl. 27. 13:31
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi rossz nincs benne, túlreagálod.
2020. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
6os,igen én megsértődnék,mert te eteted a saját gyereked,gonolom már te sem főzöl külön. És amúgy is adnál neki barackot,bármit. Az más ha tudja h ti nem szeretitek,de a kislány igen. Nem a baba a család egyetlen tagja,a többiek nem szűntek meg létezni attól. Meg az is zavar h ő úgy gondolja h a gyerek parancsol egy családban,mindig mindennek úgy kell történni ahogy a gyerek akarja. Én ezzel szemben: a család legújabb tagja,mindannyian alkalmazkodunk egymáshoz, a szülök nem érzéketlen robotok, akik a gyerek szolgái. Boldog szülő-boldog gyerek.És ez a kivetelezés számomra az h próbálja mutatni h így kéne mindenben kivételezni vele.
2020. júl. 27. 13:40
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Irigylem a problémáidat,de komolyan...

Teljesen rendben van. Képzeld az én anyósom is vesz a boltba (ő nem termel) olyat amit mi is vennénk, de tudja hogy szereti a gyerek, ezért kifejezetten neki hozza,sőt tovább megyek, amikor náluk ebédelünk, direkt olyan kaja van amit a gyerek imád. Micsoda szörnyeteg... 🙄

2020. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!