Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem jobban szereti a...

A férjem jobban szereti a lányunkat mint engem?

Figyelt kérdés

Ti hogy kezelnétek, hogy ha a férjetek viccesen is, de nyíltan közölné, hogy jobban szereti a pár hónapos kislányunkat mint engem a feleségét?

Konkrétan poénkodott azzal, hogy “engem már csak szexre tart”, igazából akkor nevettem mert pont hülyéskedtünk valamin, de így utólag elgondolkoztam ezen és kicsit rosszul esik… bár örülök is, hogy nagyon szereti őt. :/ :)



2021. szept. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
Nyilván a lányotokat máshogy szereti mint téged, ha meg viccből mondta nem kell ezen fennakadni. Nehogy féltékeny legyél a lányotokra. Az én férjem is szokott ilyeneket mondani viccből.
2021. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk azt nem tudom, hogy hogy kezelném ha a férjem jobban szeretné a pár hónapos kislányotokat, érdekesen néznék. Kicsit fura ez a megfogalmazás. De nyilván értem😄
2021. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Egy ideig meg csak viccként kezeli. Aztán már nem.
2021. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit erősen fogalmazott de te ismered. Nyilván nem gondolja úgy hogy csak arra tart 🙂

Nem véletlenül választott téged a gyermeke anyjának 😊

Mi még csak dolgozunk a babón de a párom már most úgy érzem jobban szereti és több dolgot megtesz/megtenne érte, mint értem. Örülök is meg nem is.

Nekem van egy fiam előző kapcsolatból és nála jobban nem szeretek senkit úgy ahogy őt 🥰 de nyilván ezt nem mondom a páromnak még viccből sem. Szerintem egyértelmű, hogy mindenki a gyermekét jobban szereti, de az más fajta szerelem 😊

2021. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom régebben is poénkodtatok, különben nem lennétek együtt, csak régen vetted a lapot, most meg nem. Pár hónapos baba. Teljesen máshogy szereti az ember a párját és gyerekét.
2021. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg a babáért most azonnal meghalna, de ha a te életed mentené meg a halálával, lehet érted nem áldozná fel magát.

Ha ilyen típusú erősebb érzése van az utódja iránt az normális.

Remélem az én férjem is így fogja szeretni a babánkat ❤

2021. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!