Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van valakinek kifelé,...

Miért van valakinek kifelé, valakinek befelé forduló köldöke? Szerintetek melyik szebb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

szeirntem a befelé forduló szebb.nekem is ilyen van.

de nem tudom,hogy mért van különbség.

2010. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
nekem befelé forduló köldököm van, az sokkal szebb. a különbség az hogy születés után le kell kötni ezt a csonkot, vagy 10 napot keresztül, amég a csonk le nem esik, és ha nincs leragasztva v nincs kezelve akkor olyan csúnya kitüremkedős lesz.
2010. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A védőnő anno azt mondta mikor meglátta a fiam befele forduló köldökét, hogy milyen szép köldököt "csináltak" Neki és, hogy milyen szépen dolgozott az orvos. Majd hozzá tette, hogy nem mindegy hol vágják el, mert ha túlságosan a tövénél akkor kiforduló lesz és az nem szép.
2010. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem azért fordul kifelé, mert köldök sérvem van, de a befelé forduló tényleg szebb :/
2010. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
befelé forduló szebb, de a másik sem csúnya.. simán tud sexepil is lenni szerintem
2010. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
a befelé: mert azt szoktuk meg normálisnak mivel több van belőle, de a nagyon mély befelé forduló sem jó mert nem lehet kiszedni belőle a koszt...csak tüvel azal meg veszélyes: vagy fültisztitóval, de van amiko az sem szedi ki
2010. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem is befelé, és kifelé fordulót nem láttam csak idős sörhasas férfiaknál :D
2010. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
épp ez az. szerintem soványkáknak van kifelé, többieknek (normál, dagi) befelé forduló. Én sajnos a 3. kategóriába tartozom, olyan mély a köldököm mint egy kráter. Bár kifelé forduló lenne.....
2010. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon ki, csak kicsit jobban kifelé....
2010. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wéberné válasza:

Városi legenda, hogy azon múlik, hogy kötik/vágják.


"Valójában senki nem tudja, hogy miért marad egyeseknek kint, hisz a vágás nem lehet ok, mert azt jó pár centire a hastól intézik, így a csonk leesése határozza meg a későbbi formát. Még genetikai okai sincsenek, az egész véletlenszerű." [link]

2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!