Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyek másik márkát?

Szerintetek vegyek másik márkát?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy emailt, miszerint a babaváró vitamin amit szedek, "Ethyleenoxide"-t tartalmaz (növényvédő szer származék, rákkeltő), így vissza kell küldenem (visszatérítik). Na de én már rég beszedtem, illetve több mint egy éve szedem is, nem azt mondom, hogy állandó jelleggel, de szedtem, ugyanis ajánlott már babatervezés előtt elkezdeni.


Most is rendeltem belőle, de nem pont azt a fajtát, ami a fekete listájukon szerepel (eddig azt szedtem), most váltottam arra, amiben halolaj + extra D3 vitamin is van. Bár mint írtam, ez nem szerepel a listán, eléggé elment a kedvem tőle, illetve úgy az egész márkától.


Vegyek szerintetek egy másikat? Pont most kezdtünk bele a babatervezésbe (1 hete volt ovulációm), most nagyon fontos lenne szedni, azért kérdezem.


Nem magyar vitamin egyébként. Most valamilyen bio terméken gondolkodom. Azt se bánom ha nagyon drága, csak jó lenne már.


Cseréljek?



2021. szept. 7. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ebbe a sorozatba került bele az etilén-oxid, nem konstans tartalmazza a vitamin. Emiatt felesleges váltani.

Ugyanolyan, mint mikor pár hete visszahívtak csomó féle tejfölt, mert valami volt benne - ettől még továbbra is veszem ugyanazt a márkát.

2021. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!