Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki a huszas evei elejen nem...

Aki a huszas evei elejen nem akart gyereket, nem is szerette oket, az megvaltozott? Van itt olyan akinek lett igy babaja?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok, nem kedvelem a gyerekeket, jelenleg nem is szeretnek. Csak erdeklodeskepp kerdezem. Anyam mindig azzal jon, hogy majd egy 10 ev mulva meg majd ugyis lesz es imadni fogom a sajat babamat.
2021. szept. 8. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen! Úgy mentem férjhez, hogy előre tisztáztam, én nem szeretnék gyereket. Nem szeretem őket, és sajátot se akarok. Ő szeretett volna, de nem zavarta, hogy én nem akarok, neki így is megfelelt. Aztán egyszer csak kattant valami, és mondtam neki, hogy még is csak szeretnék. Azóta 3 gyerekünk lett. DE ez én vagyok. Lehet, hogy te sose fogod magad meggondolni, és nem fogsz máshogy érezni, és ezzel nincs gond.
2021. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Sohhhhhhha nem akartam gyereket..

Évekig tartottam magam eghez.


Lett egy normalis párom ( előtte nem tudtam hogy nem az van)

Vele 9 év után lett , most 13 èv után a 3-at tervezzük..

2021. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb szóról szóra elmondta az első, amit én is írtam volna. Ugyanez volt nálunk is. Csak mi 2-nél megállunk (most várjuk a másodikat)
2021. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen változtattam meg a véleményem. Anyám szinte sokkot kapott, hogy miylen jó anyuka lettem, azt mondta, soha az életben nem nézte volna ki belőlem :D a hormonok és a szerelem sok mindenre képes.
2021. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát én szerelmes vagyok, 2 éve vagyok a párommal. Mind a ketten rosszul vagyunk a gyerekektől XD

De aztán lehet, hogy változik, anyám akarna egy unokát.

2021. szept. 8. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve voltam a (most már) férjemmel, amikor egyszer csak megütött a felismerés, hogy gyereket akarok ettől a férfitől. Random pillanat volt, egy teljesen átlagos este. A mai napig emlékszem rá, hogy én magam is mennyire meglepődtem, hogy ez meg mi? Elmondtam neki, és még jobban meglepett, hogy ő hogy reagált, mert a persze, minek az hozzáállás helyett azt mondta, hogy ő is merengett már ezen, és hogy sok volt benne a félelem emiatt. Amikor megszültett az első (merthogy 3 lett végül), azt mondta, hogy ha tudja, hogy ilyen érzés, akkor már korábban is bevállalta volna. A mai napig élete gyöngyszemei a gyerekek és én is, egészen megváltoztatta az életünket a szülőség. De kellettek azok a huszas évek is, amik megalapozták azt, amilyenek a harmincasaink lettek. Így volt jó.
2021. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem akartam régebben sem, most vagyok 30, most sem akarok. 32 után akkor se lenne ha akarnék.
2021. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Miért pont 32? Miért nem 31? Vagy 33?
2021. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremnek 3 lett. Sosem gondolta volna. De én sem. Kamasz korától mondta, hogy neki nem lesz gyereke. Egészen 27 éves koráig. Akkor született az első tervezett gyermeke. Szóval nem besikerült babák voltak.
2021. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Tesóm nem akart, 38 évesen lett végül (35 évesen kezdett akarni, és próbálkozni).
2021. szept. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!