Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy bébiszitter kb.mennyibe...

Egy bébiszitter kb.mennyibe kerűl 3-4orara heti 3x? Mennyi az órabére egy kisvárosban

Figyelt kérdés
(nehéz elhelyezkedni sok a munkanélküli)
2021. szept. 8. 22:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%

2 000 - 2 500 ft körül szokott lenni az órabér általában.

Nekem 3 000 forintos órabérem van, pénteken négy óra, szombaton és vasárnap 6 vagy 8 órát vagyok.

2021. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez teljesen hely ésszokásfüggő


Anyósom Egerben 400ft-ot kért óránként 5 éve ( hiába mondtuk, hogy az irtó kevés)

/ nemhivatalos úton/

Ő vitte-hozta oviból, ha beteg volt is vigyázott rá.

Előtte heti 4 nap egész délelőtt, és vitte szoptatásra az anyukához munkahelyre délelőtt egy alkalommal.

Otthon pedig elmosogatott, feltakarított.


Aztán voltak más helyek is, de ott sem kért többet

2021. szept. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%
Én 1000 -1300 ft-nál többet nem tudnék/ akarnék fizetni
2021. szept. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Fejér megye: 1500-2000/óra.
2021. szept. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%

Én 1800/gyerek órabérben vagyok, ha mást is kell csinálnom (házimunka) akkor 2800/órát fizetnek.


Egyetem alatt órabérben voltam, napi 4 óra heti 3 nap, és 60 ezret kaptam( 7 éve)

2021. szept. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%

Mekkora gyerekre kell vigyázni?

Mi az elvárás a bébiszitterrel kapcsolatban: légyen releváns végzettsége, vagy a szomszéd gimis Katika is jó?

Mit kell csinálnia? Csak felügyelni a gyereket, vagy hozni vinni is?


1000/óra ha Katika vigyáz rá, és akár 5000/óra egy szakképzett pedagógussal, aki mondjuk foglalkozik is a gyerekkel, vagy elhozza az oviból.

2021. szept. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

6* Annyi az elvárás hogy épp lefoglalja a babát hogy az anyuka tudjon csinálni ezt-azt a házban mert nincs el egyedűl. Néha megsétáltatja babakocsival , Tv-znek, játszanak és kb ennyi .

Elég ha "Katika " is vigyáz rá mert othon van az anyuka, megeteti, csak annyira kell hogy zökkenőmentesen tudja végezni a hazimunkát ne legyen minden 3percben megszakítva a babától.

2021. szept. 9. 07:27
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Na, akkor nézz körül a környéken, van e elérhető Katika. De babával inkább ne tévézzen. Illetve erre a feladatra a szomszéd kisnyugdíjas is tökéletes, vagy a másik gyesen lévő anyuka
2021. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Vagy mondjuk lehetne kondicionálni a gyereket is arra, hogy ha nem szórakoztatja valaki egész nap akkor sincs vége a világnak. Gondolom nem újszülöttről - félévesről, hanem inkább 8 hónapos - 1 évesnél idősebbről van szó.
2021. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

8as . A kisnyugdíjas , gyesen levő anyuka is tökéletes csak legyen lefoglalva vkitől, nyilván aki odafigyel rá.


"Nincs vége a világnak"- ez így van, de ha sír folyamatosan akkor nemigazán lehet dolgozni egy olyan anyukanak akinek nehéz hallgatni ha sír a babája.

Annó ez olyan ősrégi duma :

"hadd sírjon erősödik a tüdeje" " nem lesz semmi baja " " velünk se törődtek annyit mégis felnőttünk" - ezzel vagy hasonló felfogással sokan nem értenek egyet.

2021. szept. 9. 08:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!