Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy bébiszitter kb.mennyibe...

Egy bébiszitter kb.mennyibe kerűl 3-4orara heti 3x? Mennyi az órabére egy kisvárosban

Figyelt kérdés
(nehéz elhelyezkedni sok a munkanélküli)
2021. szept. 8. 22:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
#20: neked max azért fáj, hogy ő bébiszitterrel akarja megoldani, mert neked nem telik rá, vagy valamiért derogál. Aki megteheti vagy meg szeretné tenni, az tegye meg - ettől a te életed nem lesz se több, se kevesebb. Nagyon ügyes vagy, hogy mindent egyedül megoldottál. Jár a taps, egyértelmű. De semmi rossz nincs abban, ha valaki másképp akarja csinálni. Nem kell beleszakadni az anyaságba és/vagy a gyerekemet se fogom kitenni valaminek, ami ellenkezik az elveimmel. Én abban hiszek, hogy az első 2-3 évben a lehető legtöbbet teszem bele a gyerekembe. Te meg abban, hogy néha magára hagyod. Tök oké, hogy nem vagyunk egyformák. AZ viszont nem oké, hogy emiatt lenézel másokat.
2021. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
10%
20as vagyok telne ra… Es kellene is neha neha mert nem normalis az a teher ami rajtam van de a kerdezo meg a lo masik oldalan ul a mindent is tovabbra is a gyerek nelkul nyugalomban szeretne megoldani hozzaallassal
2021. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

20-22es nem kioktatast kértem hanem a kérdésre választ!

Nem vagy a helyzetembe hogy tudj mindent, a mierteket és amit átélek, ezért ha okoskodni jöttél menj !!!

2021. szept. 9. 19:44
 24/41 anonim ***** válasza:
50%

20# Azt írtam, hogy nem telik vagy derogál. Így az utóbbi áll fent ;) Inkább szenvedsz (hisz már te is beismered hogy nem normális az a teher ami rajtad van), de külső, fizetett segítséget nem kérsz, pedig telne.

Az a része még mindig érdekel, hogy neked miért fáj, hogy a kérdező szeretne több dolgot megoldani a gyereke mellett, mint amennyit ha egyedül van nem tud, csak sírva, nyűglődve hagyással?

Ha ez neked nem fáj, akkor miért érzed, hogy megmondd mit kéne csinálnia a kérdezőnek? Hol van megírva, hogy mennyi házimunkát, munkát csinálhat egy anya a gyereke mellett segítség nélkül és segítséggel?

2021. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 21-24 a megértést
2021. szept. 9. 20:15
 26/41 anonim ***** válasza:
83%
Èn sem èrtem mièrt fàj sokaknak, hogy a kèrdezô viszont szeretne segítsèget. Attòl, hogy màs felnevelt 3 gyereket egyedül, 3 mûszakban dolgozva, attòl a kèrdezô mèg mièrt ne èlhetne kènyelmesen? Nekem is sokat segített anyukàm az elsô 2 èvben, ettôl mèg nem lettem kevesebb sem emberkènt, sem anyakènt. Sôt, van olyan ismerôsöm, aki azèrt hívott bèbiszittert, hogy pihenhessen, baràtnôzhessen, sportolhasson. Egy èletvidàm, boldog nô, mint ahogy a gyerekei is. Aki meg màrtírkodni akar, hàt tegye.
2021. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
💯💯 így van
2021. szept. 9. 20:33
 28/41 anonim ***** válasza:
59%

Egy gyermekpszichológus előadását hallgattam, ő azt mondta, hogy minden anyának szüksége lenne baby szitterre.

Azt ajánlotta h olyat találjunk, aki a háztratásban és a gyerekek körül is ugyanúgy segít.

Aki a háztratási munkákba is besegít, biztos h drágább, de szerintem nem kell senki szakképzett, elég a Marika az utca végéből. Lehet h érdemes lenne körbekérdezned a környéketeken.

2021. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen helyzetben vagyok két gyerekkel. Egy lány 1000Ft/óra díjért jön és játszik velük, uzsonnáztat, lefoglalja őket, amíg én helyhez kötött házi munkát végzek heti 1-2-szer. Nekem nagy segítség, hogy nem kell félbehagyni és újrakezdeni 2 percenként, mert valami mindig kell nekik. Ezért gyerekek, tudom, de én nem vagyok szuperhős, hogy egyidőben lássam el a takarítónő, szakács, óvónő szerepet amellett, hogy néha én is pihennék. Vannak, akik képesek rá, én a másik táborba tartozom. Emellett a gyerek megtanul másnak is szót fogadni és negismer új embert is.
2021. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
51%
Én takarítónőt hívnék inkább.
2021. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!