Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szülés után semmi...

Akinek szülés után semmi segítsége nem volt és egy újszülöttről és egy kis gyerekről is gondoskodni kellet, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok ha bele gondolok, hogy egyedül leszek szülés után egy újszülött babával és egy 2 évessel. Sajnos semmi segítségem nincs. Párom teljesen leszarom üzemmódba kapcsolt, nem tudom ki vagy mi volt rá ilyen hatással, de egyáltalán nem érdekli semmi (ez egy más téma, semmilyen beszéd érv nem hat rá). Első szülés után hosszú volt a lábadozás, legalább két hét kellett amíg tudtam jobban mozogni, hogy el lássam a háztartást, de akkor itt volt édesanyám az elején. Most viszont nem csak a piciről de a kicsiről és magamról is gondoskodni kellesz. Mégis hogy lehet ezt ép ésszel normálisabban át vészelni? Már borzasztóan depis vagyok a miatt, hogy így szarban hagyott a férjem és a sírás meg az ideg baj kerülget állandóan. Attól is félek hogy még jobban bele mélyedek ebbe és szülés után a hormonok és a fáradtság miatt még rosszabb lesz
2021. szept. 11. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

Én úgý szültem a másodikat, hogy tudtam, egyedül leszek. De megoldottam.

Nem volt segítségem. A túlélésre hajtottam. A volt férjem ráadásul még hátráltatott is.

De elváltam.

Újra férjhez mentem. Új családot alapítottunk a férjemmel. És sokkalta könnyebb a kisgyerekes időszak, mert ő igazi társ.

2021. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!