Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért féltik mindentől a mai...

Miért féltik mindentől a mai gyerekeket a szüleik?23/L

Figyelt kérdés
Rossz nézni hogy mennyire nem engednek nekik semmit. Nehogy elessen,nehogy megfázzon,nehogy leégjen a napon,nehogy megharapja a kutya stb. Én 6-7 éves koromban egésznap a többi utcabeli gyerekkel játszottam. 7 évesen már simán elbicikliztem a kisboltba apuéknak cigiért meg piáért amikor építkeztek. Nagyszüleimhez is elbicikliztem egyedül és soha semmi bajom nem lett. Persze támadtak meg kóbor kutyák meg estem el meg összetörtem magam párszor de hát ez természetes. Volt hogy tata is elvitt a kocsmába és tök jól elbeszélgettem ott is mindenkivel. Vagy éppen a mami a piacra bevásárolni. Most meg szem elől nem lehet téveszteni a gyereket mert baja lesz. Sajnos ezt látom az ismerettségi/családi körömben hogy teljesen steril életet él minden gyerek. Nem lesznek ezekből életképtelen felnőttek? Én csomó olyan dolgot csináltam ami nélkül a gyerekkor unalmas lett volna. Disznóvágásnál is fogtam a malac farkát meg tartottam a tálat a vérnek, lehettem vagy 10 éves. Nagyon puhányak lesznek ezek a mai fiatalok szerintem.
2021. szept. 18. 13:42
1 2 3 4
 31/31 qkker1 ***** válasza:
54%

"Lehetsz te bármennyi idős, ha nem voltál érintett és nem ez a szakmad, nem emlékezhetsz a pontos dátumra."


Ezt nagyon benézted, mert "közértes" a szakmám, úgyhogy egy hangyafasznyit jobban értek hozzá nálad.

2021. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!