Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor mehetnek a...

Szülés után mikor mehetnek a családtagok làtogatni az újszülöttet?

Figyelt kérdés
Ti mikor éreztétek, hogy akkor itt az ideje meglàtogatni, ès nem lenne tolakodó?
2021. szept. 21. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy hetet kértem hármasban, és utána aki jön, szóljon előre.

Anyós megharagudott, mert aznap akart jönni, amikor haza mentünk.


Azóta is úgy értelmezi a szóljon előrét, hogy "5 perc múlva ott vagyok", és én vagyok a hibás, ha nem vagyunk otthon. 🤷

2021. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Én is 1 hetet kértem, mert mindkét félről 300 km-re laknak a szülők. Semmi kedvem nem volt kerülgetni őket a lakásban + a kórházban nem fogadhattunk látogatót. Mármint fogadhattunk, de üvegen keresztül láthatták volna csak a babát, annak meg nem sok értelme.

Anyuék 1 hét múlva jöttek, anyósék 2 hét múlva. 1-1 hétvégét töltöttek itt, de szerencsére volt annyi eszünk a férjemmel, hogy foglaltunk nekik szállást a városban.

Anyósom még így is nehezményezte, hogy későn látja az unokáját és azt, hogy rendeltük a vendégváró kaját és nem házikoszttal kínáltuk meg. (azóta se felhőtlen a kapcsolatunk)

2021. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Amikor apuka-anyuka azt mondja.
2021. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Most márciusban szültem, akkor épp nagyban tombolt a járvány. Szüleim, tesóm családja aznap lejöttek este mikor hazamentünk. Utána egy hétig csak a férjemmel meg a babával voltunk. Anyósom 3héttel később jött, bár ő az ország másik felén lakik. Mindenki más 6hét után jöhetett.
2021. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

A nagyszülők már aznap jöhettek, mikor hazaértünk a babával, örültünk, hogy ennyire várták. Ha nem lett volna Covid-tilalom, a kórházba is bejöhettek volna.


Nekem nagyon fura az, amiket itt írnak, hogy egy hétig (vagy több hétig) nem jöhet még a gyerek nagyszülője sem megnézni az unokát azt gondolom, ez max. ott lehetséges, ahol sz*r rideg kapcsolat van...

2021. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Közeliek màr az első hèten jöttek..

Anyósék 2. Héten.. (200km)


Távolabbiak 6 hét után

4-5 hónapos korában


Kicsi az első covidhullám “előtti nap” született..

Hozzá soka el sem jöttek

2021. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!