Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi alapján nyilvanitanak...

Mi alapján nyilvanitanak ertekiteletet a gyermekvallalassal kapcsolatban csaladtagok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott két testvér, az egyiknek van családja, három éves kislányuk, szeretnének második gyermekét. És két gyerekre felvenni a Csókot az epitkezesukhoz.


A másik testvérnek csak felesége van, gyermek még nincs, komoly nőgyógyászati gondokkal küzdenek, ami a gyermekvállalást is kizárhatja.


Az első testvér családját a csalad többi tagja elítéli hogy miért akarnak masodikat. Pedig tisztességesen nevelik gyermeküket. Azt mondják hogy milyen felelőtlenség így vallalni. Nincs is még a második útban, még nem kell második ilyeneket mondanak.


Mikor a másik testvér a meg nem született, csak előre vállalt két gyermeke szoba kerül a világ legtermészetesebb dolga hogy ok kettőre aláírják a komoly betegseg ellenére is. Nekik az epitkezesukhoz jól jönne a csok pénz két gyerek után.


En az első testvér párja vagyok, és rosszul esik hogy miért vagyunk mi így ledegradalva, mikor példaértékűnek igyekszünk nevelni gyermekünket.


Van erre valamiféle magyarázat?


2016. márc. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen család ez, ahol egymás elítélése a téma? Számomra sokkal inkább aza kérdés, miért érdekel téged ilyen emberek véleménye. Kinek mi köze hozzá, hogy milyen csokot vesztek fel?! Nem értem, anyám se szólna bele ilyesmibe, nemhogy bárki más.
2016. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És mit számít, hogy mit mondanak? Felnőtt emberek vagytok, gyereket neveltek, álljatok magatokért. Én nem kértem ki a szüleim véleményét. Saját jövedelmünk és életünk van.

A másik testvért meg egyszeűen sajnálják, vagy jobban állnak anyagilag, nem tudom. Szerintem nem cserélnél velük.

2016. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Milyen a példaértékű nevelés? Két gyerekre mennyi csok-ot tudsz felvenni építkezésre?
2016. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a példaértékű nevelésen én is fennakadtam, főleg mivel hároméves gyerekről beszélünk. Évtizedek múlva fog csak kiderülni, példaértékűen neveltétek-e vagy elkövettetek pont ugyanannyi hibát és tévedést, mint egyébként mindenki más, a legjobb akarata ellenére is...
2016. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul fogalmazott. Arra gondolhatott, hogy mindenük megvan és szépen nevelik, normálisan élnek, tehát alkalmasak a gyereknevelésre.
2016. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem látom at miert kell tudni a CSOK-tol egyáltalán, vagy arrol, hogy mikor jon a kisteso. A ti dolgotok. Azt sem ertem, hogy zajlik egy ilyen beszélgetés...

Nekem is rosszul esne, de elgondolkodnek azon is lehet e valami oka annak, hogy ugy gondoljak nem kell nekunk ketto...

2016. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másik testvért mindenki sajnálja és ez így csapódik le. Ettől még nem jó, meg elég szomorú, hogy rajtatok vezetik le, de ez van.
2016. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!