Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, 40 éves korotokig...

Anyukák, 40 éves korotokig mit szeretnétek elérni? Sikerült megvalósítani gyerek mellett is?

Figyelt kérdés

Mi mindent szerettél volna az életben eddig, és mi az, ami sikerült?

1-2 saját lakás, tanulmányok, karrier, párkapcsolat, gyerekek száma/ neme, akármi jöhet, ami számodra fontos.


Van hiányérzeted?

Mennyire befolyásolta a megvalósítást az anyaságod?


2021. okt. 1. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Jó házasság, 4 gyerek, kertesház, bent cicák, kint tyúkok, 2 diploma, 1 nyelvvizsga.


38 éves vagyok, 1 diploma hiányzik (2 félév van hátra). 😊

2021. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok. Jelenleg kisgyerek mellett kihasználom az utolsó okj lehetőséget, most fogok vizsgázni. Csak a férjem van, nagyszülői segítségre nem számíthatunk. Nem könnyű, de legalább a kislányom nyugodt természetű gyerek, jó alvókája is van, így legalább van időm tanulni, amikor alszik.

Remélem kapok munkát is a végzettségemmel, szóval ez hiányzik, egy jó állás. Nyelvvizsgát is szeretnék még mellé és jogosítványt is.

A családi részen minden rendben. Egyelőre nem tervezünk második gyereket, márcsak a jelenlegi anyagi körülmények miatt sem. Házunk saját, hitelt nem fizetünk, viszont nem olyan jó a fizetésünk sem, ezért tanulok.

2021. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

3szakma, 2lakás (1 a gyerek nevén), nyelvvizsga angolból, saját vállalkozás, 1 gyerkőc

1szakma és 1saját lakás megvan, és az egy gyerkőc is

A saját vállalkozás indulófélben és a második szakma is lassan a kezemben

9hónapos a lányom, 23 éves vagyok:D

2021. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
32 éves vagyok, mostanában érkezik a 2.babám. Van saját hitelmentes lakás, 2 autó, nagyon jó munkahelyek. A gyerekek előtt rengeteget utaztunk is, rengeteg szép helyen jártunk. Őszintén szólva az utazások hiányoznak a legjobban, még egy csomó helyet meg szeretnénk nézni, de azzal most várunk még, ameddig a gyerekek nagyok nem lesznek. Meg szeretnénk majd lecserélni kb 5-6 év múlva a lakást egy kertes szép házra. A szakmámra épülő képzéseken szeretnék még részt venni, de ez nálam folyamatos, szinte minden évben részt veszek ilyeneken, most csak a járvány miatt maradt el a legtöbb.
2021. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi ilyesmi, hogy pont 40-re mit akarok.

Olyan volt, hogy 30-ra mit, az nem jött össze. Addig akartam, hogy meglegyenek a gyerekek. 31 évesen született az első, szóval...

Tanulmányokat jóval korábban letudtam, az még jóval gyerek előtti projekt volt, ahogy a megfelelő "karrier" is. Jó diploma, 2 nyelvvizsga, nincs hiányérzetem.

A lakásunkat szeretnénk nagyobbra cserélni, de nem 40 a cél, hanem mire a kisebb iskolás lesz.

2021. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Boldog hazassag, legalabb ket gyerek, anyagi biztonsag, kozeli kapcsolat a szeretteimmel, rugalmas munka a ferjemnek es nekem is, amit szeretek, szep, nyugodt kornyezetben lakni, es bar ez nem tolem fuggott, de szerettem volna megtapasztalni, hogy milyen legalabb egy kisfiu anyukajanak lenni. Nagyon halas vagyok, hogy ezek mind megvannak (ket fiam van).


Amiket szeretnek meg:

- meg legalabb egy gyermeket (kisfiunak is orulnek, de kivancsi vagyok, milyen egy kislany anyukajanak lenni)

- szeretnek egy ideig tenger es hegyek mellett elni

- szeretnek Ausztriaban egy szep, csendes helyen egy hazban lakni, ahol van jo bolcsi, ovi, suli, es a ferjem is konnyen eleri a munkahelyet, amennyiben esetleg be kell jarnia

- szeretnek sokat talalkozni a szeretteimmel

- zenelni

- a karrier tanacsadassal, amivel jo ideje foglalkozom a szabadidomben meg tobb idoben csinalni penzkereseti forraskent a jelenlegi allando munkam helyett

- elmenni gyakorlatra otthonszuleseket kisero bába melle

- kiprobalni az ingatlanozast balatoni ingatlanokkal

2021. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem 40-re, hanem hamarabb szerettem volna már saját lakást, jó állást, 2 gyereket. Ebből megvan 1 gyerek, se lakás, sőt jelenleg állásom sincs, kész csődnek érzem az életem. A gyerek miatt, akit még vinni-hozni kell, nem mindegy a munkaidő, így képtelenség állást találni, pláne itt vidéken.
2021. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit már elértem, és tervben volt: 1 diploma, 2 szakma, saját lakás. Ezek közül mind úgy lett, hogy már a nagyobbik gyerek megvolt.

Amit még szeretnék: végre jogsit szerezni, mégegy diploma, saját vállalkozás.

34 éves vagyok, szóval még van 6 évem :D

2021. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 évesen szültem az első gyermekemet. Az apukájával 3 évvel később szetmentunk. Családomra 18 éves korom óta nem számíthattam. Párszor vigyáztak a gyerekre illetve a volt anyósom is.

2 diplomát szereztem. Nyelvvizsga, jogosítvány.

30 leszek idén. Kistesó remélem hamarosan a pocakban (30 éves koromig 3 gyermeket szerettem volna. Legalább 1 kislány - eddig 1 fiam van). Jövőre esküvőnk lesz. 33 éves koromig toltam ki pár éve a 3 gyerek vállalását. Különben kislány korom óta nagy családra vágytam, én egyke voltam és jó lett volna legalább egy testvér akire számíthatok. Akkor még azt sem tudtam mi a csok/szocpol stb szóval nem ez hajtott soha😁 fix állásom van évek óta.

Jelenleg önkormányzati lakásban élek még 3 évre kaptam meg. Ennél hamarabb szeretnénk saját családi házat venni. Hitel is fog kelleni sajnos. 40 éves koromra remélem nagyjából ki tudjuk fizetni. A gyerekeknek minimális önerőt szeretnék szánni mondjuk 3x1milliót. Én úgy érzem rám jó hatással volt hogy megdolgoztam a pénzemért. Persze ha jut több szívesen adok nekik de 1-1 lakást biztosan nem fogok tudni venni.

2021. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!