Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig kell tartani a babát...

Meddig kell tartani a babát miután büfögött? Ha nem,elég a puki is?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta ha nem bufizik,elég ha csak fingik..

Kicsit erdekes ezert itt megkérdezem.


És ha már büfizett a baba meddig kell tartani a vállamon?

Pl van h már egyből büfizik kaja utan..


2021. okt. 1. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt hogy gondoltad? Szerinted a lenyelt levegő átszalad a tápcsatornán pár perc alatt és kijön alul, amikor az emésztés sok órás feladat?
2021. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"fingani" nem függőleges helyzetben, a válladon fog, hanem fekve, úgy könnyebben ki tudja rugdosni, mozogni magából a gázokat ;)


büfög kettőt mondjuk, utána még meglapogatod a hátát, aztán leteheted. úgyis jelez, ha szeretné, hogy inkább még vedd föl :)

2021. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

1. Sehogy nem gondolta a kérdező azért írta hogy ez neki is érdekes.

Én kb 10 percig szoktam tartani, büfiztetni annyi idő alatt általában kijön aminek ki kell.

2021. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

"Sehogy nem gondolta a kérdező azért írta hogy ez neki is érdekes."


Sehogy nem gondolta VÉGIG. Ez nem érdekes dolog, hanem szimpla marhaság. ;)

2021. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ezt mondta a nővér a szülészeten. A lényeg vagy büfizzen vagy fingjon, attól függően épp mi bántja a pociját, de olyan is van amikor nem kell büfiznie. Átlagban 10 perc, refluxos babánál 20-30 perc.
2021. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
utolsó: érdekes, ha büfögnöd kéne, feszítő érzést érzel gyomortájékon, neked is oké, ha szellentesz inkább? :D
2021. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Valaki azt mondta ha nem bufizik,elég ha csak fingik..



Na hát ez nettó hülyeség. Ha nem jött ki a büfi, és átmentek a gázok a bélbe, úgy feszítették szegénykém hasát, hogy nagyon sírt, szenvedett. Minden baba más, van, akinek elég 2 perc büfizni, mert felemeled és jön is ki, nálunk volt, hogy 20 percbe telt. Én inkább kivártam.

2021. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy egyik bántja vagy másik vagy ti nem szoktatok külön büfizni ,fingani? A kismama agyatok be van szűkülve ha azt hiszitek csak egyik lehet vagy másik. Csak ezt mondta a szülészem, a nővér a védőnő, de TI biztos jobban tudjátok az anyai ösztön miatt....
2021. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!