Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miután szétmentetek a kisgyere...

Miután szétmentetek a kisgyereketek apjával, mikorra találtál párt magadnak? (0-3 éves gyerekkel)

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Soha
2021. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Igaz, hogy mi egyutt vagyunk,de az unokatestveremek baratnoje igy jart.

Megcsaltak, atvertek es a haz amibe koltoztek volna, a kedves ferj a felesege es az ujszulott babaja helyett a szeretovel koltozott be. A csajszi utana az unokatestveremekhez koltozott es sok tamogatas mellett sikerult magat teljesen ossze szednie, majd a gyermek egy eves kora korul talalkozott a mostani ferjevel es azota is nagyon boldogok, tenyeren hordozza ot a ferje es habar a kislanynak van edesapja is, az uj apukaja ugyanugy tamogatja es szereti ot is,mint a kesobb szuletett testvereit.

2021. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A volt feleségem 2 hét múlva talált magának új párt. Tagadta, de szinte biztos, hogy már szőtték a szálakat, míg velem volt.


2017 márciusában mentünk szét, 2019 májusában ismertem meg a barátnőmet, azon a nyáron lettünk egy pár. A kislányról az vérszerinti anyja lemondott, így együtt neveljük.

2021. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8 éves volt. Mondjuk nálunk apuka a terhesség alatt lépett le
2021. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Apukával a terhesség alatt mentünk szét, öt éves volt a fiam, amikor a férjemmel megismerkedtunk. Előtte is volt kapcsolatom, csak abból az egyik rövid ideig tartott, még nem voltam kész komolyabbra, meg volt egy, akivel közös megegyezés alapján csak összejártunk néha, amíg egyikünknek sem volt senkije. De amúgy én kb 3-4 évig nem is vágytam senkire, én nagyon jól éreztem magam egyedül.
2021. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
3 év után.
2021. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Májusban elhagyott,nyáron már volt barátom,de nem tartott sokáig,mert a férjemet szerettem. :( Két év után valahogy kibékültünk.Azota eltelt 25 év.
2021. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!