Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kisgyereketek beteg,annyira...

Ha kisgyereketek beteg,annyira hogy egész nap feküdne,ágyban lenne akkor hagyjátok hogy szinte egész nap tévézzen?3éves kislányom lázas, hány,nincs kedve semmihez. Pár napig hagyhatom hogy sokat tévézzen? Ti hagyjátok?

Figyelt kérdés
Amúgy naponta 1 max 2 órát szokott tvt nézni,szerintem az nem vészes. Egyébként ilyen esetben még mit szoktatok csinálni gyereketekkel?könyvet olvastok,színeztek ilyenek?
2021. szept. 8. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én hagyom. Ha ilyen beteg, neki sokszor csak feküdni van ereje, úgyis ilyenkor a nap nagy részében inkább alszik a meséken. De olvasni is szoktam neki.
2021. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagyom, sok mindent úgy sem tud csinálni szegény. Max könyvet nézünk, olvasok neki, de rajzolni, színezni sem szeret ilyenkor.
2021. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!