Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gekko matricánál aki nem...

Gekko matricánál aki nem várta ki a 2-3 napos száradást, levált mosásnál? És szárítógépnél? Figyeltetek, hogy öblítő nélkül legyenek először kimosva a ruhák?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor csak random új cuccra rátettem reggel a rohanásban, az mind ki volt mosva nyilván öblítővel, utána sem tudom mennyi idő múlva került mosásba megint de tuti előfordult, hogy nem volt meg a 2-3 nap és soha semmiről nem jött le, ellenben a vasalhatóval ami több ruhán is felvált, a gekko ragad mint állat. Szárítógépezni nem szoktam így azt nem tudom.
2021. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is levált, ha mindent betartottam.

Ovisjeltől voltak gekko matricáink. Eleve nem használok öblítőt, 40 fokon mosok, használok szàrítógépet. Rendszeresen a mosógép dobján találom meg a matricàkat. Jellemzően nem várja meg a szàrítógépet, már a mosásnál megadja magát. Nem az elsőnél, de előbb utóbb igen.

Érdekes egyébként, hogy műanyag pohárra ragasztva viszont bírja a mosogatógépet is, holott az a mintát is leszedi néhány porcelánról.

2021. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: hova ragasztod a matricát a ruhán? Én a selyemcímkére mindig ahogy a leírásban van és soha semmiről nem jött le pedig 60 fokon mosom 1,5-2 órás programon. Szintén ovisjel.hu matricák.
2021. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3, természetesen oda, hisz ez szerepelt a használatiban.
2021. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!