Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párom családjában csak...

Ha a párom családjában csak fiúk vannak és az én családomban én vagyok az egyedüli lámy mennyire valószínű hogy lányom születik?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem ettől függ, úgyhogy 50%.
2021. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ugyanez, generációk óta egy lány van mindig a családban. Remélem, hogy lesz egy kislányom is:)

Egyébkét igen,50-50% esély van fiura es lányra is, ahogy az első írjam

2021. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindig mindenkinek 50% esélye van
2021. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Igazából, az 50-50% nem igaz, mert kutatások is kimutatták, hogy akinek fiútestvérei vannak, annak gyakrabban lesz fia.
2021. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
4 Ja olyan elhanyagolható %-ban hogy abból előre te meg nem mondod a kérdezőnek. Ráadásul függ sokmindentől. Eleve vannak évek, mikor több lány vagy fiú születik stb. Ezt még előre eddig soha senkinek nem sikerült számszerűsíteni. Ráadásul ha a kérdezőnek mondjuk 60-40% esélye van rajta az sem segít sokat. Ugyanúgy segéd fogalma nincs róla fia vagy lánya lesz-e. Kár is ezen rugózni.
2021. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjem családjában is csak fiúk vannak, nálunk is több a fiú a rokonságban, mégis két lányunk van. Szerintem nem ettől függ.
2021. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apuék is hárman voltak fiúk testvérek és két lánya lett

Szóval 50 - 50 az esély szerintem.

2021. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4: apáék hárman vannak fiúk, apánák 3 lánya van, a nagybátyáimnak vegyesen vannak gyerekeik.
2021. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!