Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen alapon szólnak be...

Milyen alapon szólnak be milliókat kereső politikusok átlagmariskának, akinek a családjában a összbevétel 300. 000, hogy mennyi gyereket szüljön?

Figyelt kérdés
Aki szegény, az már nem választhatja azt az utat, hogy egy gyereket szüljön tisztességgel nevelve, muszáj hármat, hogy nyomorba dőljön a család?Nem lehet mindenki IT-s, mérnök,ügyvéd,vállalkozó.
2018. máj. 26. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is egy van,ennyi marad,nincs keret,a meglévőtől meg nem veszem el a többi javára,h utána tescos üres zsemlét egyenek.. Nem keltető a nő... Amugy imádom mikor gyerektelen papok turkálnak a nők méhében,mondván férfi csak gyerekkel férfi stb,akkor nosza csináljanak. Csinálnak is amugy sok mindent a drágák,csak inkább nem irom ide le..
2018. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sokan egyből nekirontanak az emberek,hogy egy gyereknek akarsz mindent megadni?

Mi mindent?

Az egy gyerekümk sem luxusban fog felnőni.

Nem fogunk vele Maldívra járni,nem fog kocsit kapni 17 évesen stb.

Sok két, vagy háromgyerekes család él nagyobb luxusban.

Egyszerűen a normális életfeltételekről van szó.

2018. máj. 26. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tévednek.

Gyereket jó esetben nem azért szül az ember, mert valaki ezt kéri, parancsolja, fenyeget vele, hanem mert úgy érzi, hogy ez a szíve vágya.

Gyerekvállalásra ösztönözni szeretettel lehet és nem fenyegetéssel.

2018. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
35%

1. Senki nem kényszerít.

2. Sok családban összesen nem keresnek 300ezret, mégis több, mint három gyerek van. Ja és nem a dzsumurzdsákokra gondolok.

2018. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom a Sorbonne-ra járatni,de azér a napi zöldség-gyümölcs alap, a jó minőségű(nem szupermárkás,de pamut) ruha alap.

Magyarok között is van sajnos sok trash ,aki bevállal nulla egzisztenciára,aztán a legnagyobb még nincs 5,de már negyedik albiba költöznek.Belőlük lesznek a jó szalagmunkások,meg takarítók.

2018. máj. 26. 16:17
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Pont tegnap láttam Budaházy Edda videóját, hogy szüljünk gyereket! De a videóban arról egy szó nem volt, hogy gyereket vállalni jó dolog, jó dolog valakit nevelni, jó dologban családban élni, csak és kizárólag arról volt szó, hogy gyereket vállalni KELL, ez egy KÖTELESSÉG, különben szaralak vagy, és kipusztul a magyarság, elárasztanak minket a migránsok és végül pedig magányosan fogunk meghalni.
2018. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3 gyerekre minimum kell havi 6-700 ezer.

Alaphangon.

És akkor még nem luxusolunk.

Nem Maldívozunk.

Csak alapjáraton élünk.

2018. máj. 26. 16:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Arról szó sem esik,hogy na nincs nagymama és merészelsz táppénzre menni,akkor hamarosan Te is repülsz.
2018. máj. 26. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

budaházy eddát legszívesebben szemen köpném,iszonyatosan felháborított a videója.

1 gyerekem van,és szerettem volna még egyet,a mai napig szeretnék. "Csak" örülök,hogy van állásom,örülök,hogy olyan,hogy nem rúgnak ki,ha olykor táppénzre kell mennem,mert kell,mert a két mama még dolgozik,meg egyébként sem lehet mindent rálőcsölni,még akkor sem ha manapság így alakult nem ez lenne a normális.Akartam volna még,csak a férjem a gyerek mellett is folyamatosan félrejárt,meg bulizott,meg már volt drog is,a pénzt meg két kézzel szórta.Bocsi az idiótáknak,hogy örülök,hogy ezt az egyet próbálom tisztességgel nevelni,mert neki is kell a fagyi,az xy játék,a normális szép ruha,és akkor még csak kis iskolás...jó lenne valamivel útnak is engedni ha kirepül.Nettó 150 ezret keresek...Igen vágyok még egy gyerekre, csak féltem ezt az egyet aki itt van.Mert ha szülök még egyet akkor 5-6-7 évig megint full kiszolgáltatott leszek mindenféle szempontból.Az állam meg szét tárja a karját.

Láttátok a videót??? "EGÉSZSÉGES,magyar gyermeket" Munkámból kifolyólag tudom mennyit keres egy halmozottan sérült gyermeket 24 órában nevelő szülő....az állam pont leszarja őket,ahogy az egyedülálló anyákat is például,vagy a beteg anyákat....úgyhogy menjenek a kis facomba,majd én eldöntöm mennyi szülök.

2018. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Áhh szóba se hozzátok azt a szanlmas, nyomorult Buddahazi Eddat, aki előadja a videóban a megtestesült szentlelket.... Szerencsétlen gyerekeinek ilyen elvetemült, elmeháborodott anyjuk van. Undorító és felháborító, ahogy a videoban konkrétan mindekit szaralaknak nevez, aki nem potyogtat ki legalább két gyereket. Ezzel csak annyit ért el, h akinek eddig volt kedve gyereket vallalni, annak is elvette jó időre tőle a kedvét. Csak folyamatosan a kötelességrol pampog, de arról valahogy nem esik szó, hogy mondjuk ha nem lopnak szét az országot és normális fizetést adnának az embereknek, talán több mindnekinek lenne kedve gyereket vállalni. És maradjunk annyiban, hogy rohadtul nem azert kell gyereket vállalni, mert valaki azt mondja! Ez nem egy kötelesség és csak azért mert valaki nőnek született még nem egyértemű hogy szülnie kell. Ez az idiota nő holmi tenyeszkancakent és élőinkubatorkent tekint a nőkre, akiknek egy dolguk van, a gyerekszülés.. És hogy micsoda dolog, ha valaki külföldre megy. A világ legokosabb dontese!! Mert amíg kint vígan meg tudtok élni a fizetésetekbol, albérletet, kocsit fenntartva, addig idehaza a fizu épp h az ehenhalasra elég. Az ismerőseim több mint de ment ki Németországba és eszük agaba sincs visszajönni. Hülyék lennének, itt soha nem fognak annyira keresni, mint kint. Szóval akinek van egy kis esze, az menekül innen.

El kéne előbb gondolkodni h miért mennek tömegesen ki külföldre.... És nem utasitgatni az embereket h igen is vállaljanak gyereket. Én biztos nem fogok, mert semmilyen körülmény mem adott még hozzá, de ha az lenne se vállalnék, mert nem szeretem őket. Na és? Kevesebb vagyok bárkinél is emiatt? Egy frászt, csak ezt akarják ehhez az elmeroggyant Eddához hasonló nyomorultak bebeszelni az emberekbe.

2018. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!