Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól kezdtetek el kötődni...

Mikortól kezdtetek el kötődni a babához?

Figyelt kérdés
Amikor már pozitívat teszteltél vagy ha látszódott már a petezsák vagy utána mikor már a szívhang is volt vagy amikor már tudtatok hogy minden rendben van es egészséges. Nálam még csak petezsák volt de nem merem beleélni magam mer bármi lehet még így is, hogy 24 éves vagyok. Persze tudom úgyis nagyot zuhannék a rossz hír után hogy nem élem bele magam de úgy mégjobban ha már becezgetnem stb. Ti hogy voltatok vele?
2021. okt. 21. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek:

Terhesség esetén igazán sose, szeretet megvolt de nem kötődtem.

Szülés után nagyjából a második hónapban kezdtem igazán kötődni.


Második gyerek:

Terhesség esetén nagyjából akkor, amikor mozogni éreztem.

Születés után pedig az első hét után lett igazán szerelem. Nála hamar és erősebben éreztem.

2021. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korában kb. Szülés utáni depresszióm volt. Konkrétan addig csak elláttam. Most 3 éves szuper a kapcsolatunk.
2021. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már éreztem, hogy mozog
2021. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal kellett kb. 2 hónap. Altatásos császárral szültem, mivel ő már be volt ékelődve a szülőcsatornába (mint utóbb kiderült, nyakára tekeredett köldökzsinórral), de én még akkor sem tágultam semmit, a szívhangja bármit csináltunk, esett, így irány a műtő. Mire felébredtem, a "semmiből" volt egy szépen lemosdatott, felöltöztetett, egyébként gyönyörűszép kisfiam, de full nem volt meg az az érzés, hogy ő ugyanaz, mint aki nemrég még bennem volt, és akit annyira vártunk. Hiszen kvázi "lemaradtam" mindenről.

A lányommal programcsászár, végig ébren voltam, miután kivették, azonnal odahozták, megmutatták, megfoghattam. Ez így egészen más élmény volt, szóval egyrészt emiatt, másrészt gondolom a rutin miatt is, vele szinte azonnal jött az érzés.

Most 5,5 éves a fiatalúr és 1,5 a húga, ugyanúgy imádom őket. :)

2021. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett és rámtették,rögtön.
2021. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!