Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért veszel max csizmát,...

Mennyiért veszel max csizmát, kabátot a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Én vettem egy csizmát most 15 ezerért, meg egy olcsóbb váltó csizmát 9000ért, mett tavaly megtanultam, hogy 1 csizma kevés sajna.

Kabátot 14000ért vettem télit a lányomra.

3 éves

Tesóm szerint nem vagyok normális hogy 40 ezret költök erre főleg egy 3 évesnek.

Pedig amit én vettem nem is hatalmas minőségek.

Ennél olcsóbban hol/hogy lehet?


2021. okt. 22. 22:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
18 vagyok én is a cipőből megveszem a jót, de a kikkes 1500 as kabi teljesen megfelel kint sétálni. Valahogy nem izgat hogy van e pipa vagy 3 csík a kabáton 10x annyi pénzért,biztos rossz a neveltetésem, nem ettől érzem se jobb embernek, sem jobb anyának magam.
2021. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Cipőből 10-15ezer között szoktunk (DD step márka jott be nekünk) vastag kabát f&f van, talán 3 ezer volt, meg egy kicsit vékonyabb a hm-bol az 5ezer volt, es van egy vastag meg egy vékonyabb sinadrag, az 4-5ezer volt darabja, de megeri mert sokat használjuk es méretre allithato, igy 2. eve jok.
2021. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"de mondd már el, hogy miért jobb egy 10-15 ezer forintos mittomén milyen márkájú kabát"


Nem jobb, de a nem márkás se sokkal olcsóbb. Egy hm pl márkásnak számít? Nem, és ott is annyi.

Mondjuk akció nélkül nem veszem meg ott sem.

Nálam nem a márka a szempont, hanem az, hogy technikailag megfelelő legyen: vízálló, szélálló és elég meleg ahhoz, hogy ne kelljen vastagon aláöltöztetni a gyereket. A kikes ehhez nem felel meg, de az 5 ezres aldis, lidl-ös már igen vagy a 6 ezres decathlonos (és a hm-es is jó, elég alá egy póló).

Szezononként én egy kabátot veszek, mert az szerintem nagyobb pazarlas (környezetvédelem), hogy vesz az ember több olcsót és alig hordás után növi is ki.

Mindkét gyerekemnek funkcionális ruhatára van, azaz csak annyi, amennyit el is hordanak. Nincs sok pár cipő és sok-sok kabát. Majd ha nem egy szezonra szól egy-egy ruhadarab, akkor majd lehet felhalmozni.

2021. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%

Csak es kizarolag hasznalt ruhat veszunk.

Nem azert mert nem lenne penz ujra henmert ez is beletartozik a konyezet tudatos eletunkbe.


Minden amit lehet ujra hasznalok vagy tartosat veszek. Amennyire csak tudok kerulom a muanyagot az 1x hasznalatos dolgokat. Megnezem honnan szarmazik amit vennek.

2021. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Mivel jobb a drágább kabát? Nekünk pl volt olyan olcsóbb, aminek pár használat után a kezemben maradt a zipzárja meg szétnyílt.

Plusz ja, mi számít márkásnak? H&M, F&F ami tescos is 5-6-8 ezer egy kabát kb lassan. Szóval a 10-15 ezres egyáltalán nem nagy márkás.

2021. okt. 24. 19:34
 26/30 A kérdező kommentje:

Amúgy én is a kevés normális ruha híve vagyok, mint a sok olcsó.

Egy GAP legging 3-5 ezer ft, de az anyaga szuper, nem átlátszó, nem deformálódik el, nem nyúlik ki, nem lesz bolyhos. A legtöbb GAP leggingsét több mint 1 éve hordjuk.

A Pepcosok többsége olyan vékony hogy átlátszik kb, összemegy a mosógépben, el is deformálódnak, néha egyik szára hosszabb mint a másik.

Én is a kevés ruha de jó minőségű híve vagyok

Amúgy a Pepco Organic Pamut kollekciója is elég jó most.

2021. okt. 24. 19:38
 27/30 A kérdező kommentje:
A tavalyi DD Steo csizmáját pl 4000ért adtam el idén, mert semmi baja se volt, kimostam, szinte újnak tűnt, megérte annak is aki megvette. Ezeket a drágább ruhákat azért általában el lehet adni jobb áron, és abból venni újat.
2021. okt. 24. 19:40
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
Én meg az vagyok, aki ezeket megveszi 😅
2021. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28, ha nem lenne aki megveszi újonnan, te se tudnád használtan ;)
2021. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm hogy megveszitek nekem 😘😘
2021. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!