Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nulla éhségérzet?

Szülés után nulla éhségérzet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagy baromság, de nektek volt olyan, hogy szülés után abszolút semmi étvágyatok nem volt?

Most nem konkrétan a szülés utáni 1-2 napra gondolok, hanem már később.

3 hetes a kislányom és mióta megszületett azzal küzdök, hogy egyek. Gondolom emiatt is kevés a tejem. Egyáltalán nem vagyok éhes, nem is jól semmi. Nyilvá eszek azért, de szerintem meglennék evés nélkül is. Vagy ez csak valami időszakos hülyeség lenne? Esetleg orvost érdemes megkérdezni vagy felesleges?


2021. okt. 23. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A második lanyomnal voltam ugyanígy.. 87 kg-val mentem szülni, és szülés után nem volt étvágyam nagyon sokáig. 52kg-ra fogytam. És közben szoptattam 3 évig. Aztán amikor abbahagytam, visszajött az étvágyam és a súlyom is :)
2021. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes a kisfiam, én is ugyanígy vagyok.. bár én erőltetem az evést mert félek hogy elapad a tejem, de baromira nem esik jól.
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húha hát ez nem jó hír. Szeretnék legalább egy évig szoptatni, bár már most is nehéz. De ha ez így marad, bele se merek gondolni, egy év alatt mennyire lefogyok. Eleve nagyon vékony testalkatú vagyok, nehezen hízom. Szülni 56 kilóval mentem, most 51 vagyok.
2021. okt. 23. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen én is erőltetem, de nagyon nehezen megy le az étel a torkomon. Pár falatot eszek, utána úgy érzem, csak forgatom az ételt a számban. Tegnap este elkezdtem enni egy szelet kenyeret magában, hogy valamit mégiscsak egyek, aztán végül raktam rá vajat meg lekvárt, hogy egy kicsit tartalmasabb legyen.

Ma ebédre ettem méh csak egy pár falat paprikas krumplit és nem bírok többet.

2021. okt. 23. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Az első gyerekemnél az első 1-2 hétben nekem sem volt étvágyam, én is úgy erőszakoltam magamba minden falatot. De fontos rendesen enni, abból lesz a tejecske :)

Később amúgy megjött az étvágyam, és a következő hetekben folyton csak ettem. Napi 1 tábla csoki is lecsúszott, mégis nagyon szépen lefogytam 3-4 hónap alatt, jobban néztem ki, mint terhesség előtt :D

2021. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor van remény:)
2021. okt. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!