Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlik el az állandó...

Mikor múlik el az állandó éhségérzet?

Figyelt kérdés
Evés után negyed órával már korog a gyomrom. Nagyon kellemetlen az állandó éhségérzet, mert nem akarok egyfolytában enni :)
2019. jún. 18. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha befejezed a szoptatást. 😊
2019. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan,ahogy az első írja :)).


(2 évig szoptattam)

2019. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amikor az agyad felfogja, hogy ez inkább csak kitalált ok a zabálásra..
2019. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

"Kitalált ok a zabálásra".

Itt azért irigység szagot érzek :D Én is folyamatosan eszem, mert mindig éhes vagyok. Össz-vissz 9 kg-t híztam az egész terhesség alatt, pedig ha úgy volt, simán lecsúszott egy óriás milka is (azért nem ez volt a ő táplálék, mielőtt belém kötne valaki).

Nem érzem úgy, hogy vissza kellett volna fognom magam....

2019. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Irigység szag?

Mire? Hogy éhes?

8 kilot híztam terhesen, most 5 hónapos a baba és 5 kiloval kevesebb vagyok mint terhesség előtt. Nem szoptatok.

Nem tudom mire lennék irigy.

De nekem is így volt.

Sokszor éhes voltam aztán rájöttem, hogy csak azért, mert úgy vagyok vele hogy terhes vagyok többet kell enni...

2019. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem hiszem, hogy ez van, mert a többi terhességemnél egyáltalán nem voltam nagy evő. Sőt, ránézni se nagyon tudtam kajára.
2019. jún. 18. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is ugyanez van es nem bekepzelem. Maro ehseg, amit ha nem elegitek ki, hanyok. Nyilvan bekepzelem a fajdalmat is. Ez mar az az ehseg, amit en erzek mikor egy atlagember nem reggelizik egesz nap meetingjei vannak es delutan 15 orakor jut kajahoz.


Jo lenne mar ha a tisztelt kismama kozosseg egyes altalam kevesbbe tisztelt tagjai felfognak vegre, hogy ket terhesseg sosem egyforma. Azert mert te zabalni akartal, nem jelenti, hogy mas nem lehet ehes. De jar a taps, hogy ezt te felismerted magadon.


Kerdezo. Nekem az jogt be, ha ehes vagyok, azonnal eszem. Megfigyeltem, hogy nem mindegy mit. Hust hussal es szenhidrattal, de igyekszem pl durum tesztabol es teljes kiorlesu vagy magvas kenyerekbol. Es egyszerre nem eszem meg egy adagot csak ebedre, attol eltero idopontban pl egy szendvics felet. Par ora mulva a masik felet. Nekem igy bejott mert nincsen kajakoma sem meg maro ehseg es hanyas se. Ez a 9. hetem es ma meg 0,4 kiloval konnyebb is voltam, mint 4 hete.

Hogy mikor mulik el azt nem tudom, de igy tudom kezelni. Probald ki a magas feherje es minosegi szenhidrat kombot. Nekem ez jott be.

2019. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Par hete meg en is allandoan ragtam, most mar elmulott nagyjabol.
2019. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!