Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gond a liberóval? (Kérdésed...

Gond a liberóval? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Tegnap vettem egy csomag Liberó pelenkát a fiamnak, a kis csomagosat. És miután ráadom mindig elszakad oldalt. Leszakad róla a tépőzár amivel rögzítve van az elejéhez. És éjszaka is elszakadt, tehát akkor is mikor a gyerek nem mozog sokat, reggelre tiszta pisi volt alatta minden. Most az előbb is ráadtam, és 10 perc múlva jön, és mutogatja nekem az oldalát meg vakarja. Hát megint el volt szakadva rajta a pelenka, megint a tépőzár szakadt le.
2010. szept. 2. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most megijedtem kicsit, mert tegnap vettünk két nagy csomagot (4-es). Szerintem nézz utána a neten, biztos van valami szám amit fel lehet hívni. Nekem elég korrektnek tűnek, biztosan elhiszik, hogy elszakad és küldenek másikat.
2010. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez 5-ös méretű. De pont ezen agyalok, hogy ki fogja nekem elhinni, hogy nem én szaggattam el?
2010. szept. 2. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Vágd ki a csomagolásról a gyártási számot (ne a vonalkódot), és küldd vissza nekik egy darab mintapelussal, és írj egy szép panaszkodó levelet. Hátha kapsz valamit ajándékba cserébe.
2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy hiába küldök belőle mintát, a hiba csak akkor jön elő, ha a pelenka már 10-20 percet rajta volt a gyereken. Akkor egyszercsak elszakad. :(
2010. szept. 2. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől fogva liberót használunk, 14 hónapja, de nálam csak egyetlen egy pelussal fordult elő ilyen, amikor be akartam "csatolni" a kezemben maradt a tépőzár. Szerintem kifogtál egy rossz minőségű csomagot.

Én a pampersel jártam egyszer hasonlóan, minden reggelre kijött a pelenka belseje, a gyerek egész teste tele volt apró zselével, de ismerőseim közül szinte mindenki pamperst használ, és senkinek nem volt ilyen gondja vele.

2010. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi meg általában Pamperst használunk, és azzal még soha nem volt gondom. Most is csak azért vettem ezt, mert más nem volt a boltban csak ez meg a coop-os. Az elsőnél én is azt hittem, hogy csak egy hibás darab. De már a harmadikat próbáltam ráadni a fiamra, és eddig mind a hárommal így jártunk. :( De mit lehet ilyenkor tenni?
2010. szept. 2. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Írj levelet, mondd el a problémát, kedvesen elnézést fognak kérni, és ajándékot is biztosan kapsz. Nem nagyon élnek vissza ilyenekkel a normális szülők, és biztos, hogy nem először találkoznak Ők sem a problémával. Sok sikert, írj majd, hogy mi volt :)
2010. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok, mindenképpen írj nekik egy udvarias panaszkodó levelet. El fogják hinni, hogy jártál, nem fogják azt feltételezni, hogy te találtad ki a sztorit, különben nem erőlködnél mintavisszaküldéssel.

Én akkor panaszkodtam, amikor megújultak, és hirtelen a 4-es méret helyett az 5-ös kellett, pedig a babám ugyanakkora volt. Csak a megújulás miatt más lett a forma. A kedves udvarias panaszlevelemért cserébe kaptam egy egész csomag pelenkát ajándékba.

2010. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg kicseréltetni a boltban, ahol vásároltad!

Elvileg ki kell cserélniük, és majd ők lejátszák a gyártóval! Esetleg kérd a vásárlók könyvét panasz beírására, attól megijednek a boltban! Nem hiszem, hogy neked kellene a gyártó után rohangálni, oldja meg a bolt!

2010. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megpróbálom holnap a boltban is. De írtam a Liberónak is.

Az a gond, hogy még a blokkom sincs meg, itt vettem az egyik helyi kis coop üzletben. Az ottani blokkokat sosem rakom el.

Majd megírom, hogy mire jutottam. Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 2. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!