Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Kérdés rövid,...

Szerintetek? (Kérdés rövid, magyarázatod hosszú )

Figyelt kérdés

Úgy néz ki anyum terhes , de amikor felhozom a témát elkezd ordibálni, ( nem szeretné megtartani mert öregnek gondolja már magát ) Szerintem nem öreg 32 éves , mi mindent elmondunk egymásnak és elkezdett titkolózni azt sejtem hogy elvégezte a tesztet érzem a szagog ,valamiért nem dobta ki , és szerintem terhes , de majdnem elkezdett sírni . van még rá esély hogy megtartsa ?

Lilla


2011. aug. 4. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként azt gondolom, hogy ahhoz, hogy megtartja vagy sem, neked (mint gyereknek) van a legkevesebb beleszólásod. Nem biztos, hogy az az igazi érv, hogy öreg...

Egyáltalán nem is biztos, hogy terhes, nem? Láttál kétcsíkos tesztet?

2011. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lilla!


Édesanyád 32 évesen még nem öreg a szüléshez. Na, hogy is van ez? BIZTOS, hogy anyud terhes? Ő maga mondta, hogy nem szeretné megtartani? Biztos, hogy csak amiatt,hogy öregnek érzni magát? Nem állhatnak e mögött anyagi tényezők is?

2011. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem öreg az anyukád,az enyém is annyi volt amikor engem megszült.
2011. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen szagot érzel? :DD
2011. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nem láttam de nagyon dugdossa a teszt eredményét , igen ő mondta hogy nem szeretné megtartani , tudom hogy nincs beleszólásom de akkor is . És ő csak azért nem akarja mert öregnek gondolja magát , de szerintem ez nem így van .
2011. aug. 4. 13:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Vizelet szagot . :)
2011. aug. 4. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, most várom a 3. gyerekemet.

Ha 42-t írtál volna, akkor azt mondom, hogy akár igaz is lehet, de nem annyit írtál. Így én arra tudok csak gondolni, hogy anyudnak ezt könnyebb mondani, mint leülni veled és elmondani, hogy mi a valós oka annak, hogy nem szeretné megtartani. Bár változatlanul azt mondom, hogy nem rád tartozik, nem a te véleményed lesz a mérvadó a döntésben. Erősen kétlek, hogy valaki a tesztel a kezében a végleges döntést hozza meg, egyedül. Itt valami sántít...


A vizeletszagot a teszten nem érezheted, hiszen össz-vissz 4-5 csepp pisiről beszélünk...

2011. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem rám tartozik , de anya nagyon jól tudja hogy szeretnék egy tesót . Egyiknap beszélgettünk és azt mondta hogy azért sem akarja mert én nem kaptam meg régebben amit akartam ( régen nem lett vola az anyagi háttér biztosítva , de mostmár igen , Szerintetek változhat a döntésük?
2011. aug. 4. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha elmondod ezeket a dolgokat, ha megnyugtatod, hogy úgy érzed mindent megkapsz, és beleférne egy baba, és akár lemondásra is kész lennél -ha tényleg úgy gondolod!! mondd el, beszélgessetek sokat, és talán...
2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki tegnap este, hogy mindenem megvan ami kell sőtt még több is és hogy nem kell semmi csak tartsa meg . De amikor ma reggel felhoztam a témát leordította a fejem . de könnyes szemekkel most próbál kedves lenni , de tudja hogy ha elveteti akkor már nem lesz minden a régi . Egyszerűen emiatt kezdem meg gyűlölni , mert anno a nagyszüleim nem akartak engem elakartak engem is vetetni de anyáék megtartottak , és most anyámék ugyanezt csinálják . egyszerűen a szüleim nem értenek meg . Nem vagyok soha rossz , de mindenért engem hibáztatnak . Még amikor ők rontanak el valamit akkor is , és most ne gondoljátok azt hogy milyen egy hisztis vagyok hanem ez az igazság . Nincs sok beleszólásom , de ennek is én fogom meginni a levét mert hogy idegesítem anyám .
2011. aug. 4. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!