Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mehetek emberek közé a...

Mikor mehetek emberek közé a kisbabámmal?

Figyelt kérdés
Egy honapos a fiam, ugye oltásokat majd csak kesobb kapja. Mikor mozdulhatunk? Sétálni jarunk naponta a friss levegőre, de mondjuk plázába mikor mehetunk?
2021. okt. 27. 16:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
Ha covid nem lenne, akkor rögtön lehetne vinni ide-oda. De ìgy èn a tömeget kerülnèm, mèg kisgyerekkel is.
2021. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos, hogy 100km-t autókáznék egy 1 hónapossal, ha nem muszáj.
2021. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez a túra nekem simán beleférne. Nem kell túlparázni.
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Persze, hogy számít egy alkalom is. Nem véletlen, hogy ezt mondják.

Ugyanakkor a szülők mentális egeszsege is számít.

Mit erzel jónak? Azt tedd. Itt csak előítéletes válaszok lesznek.

2021. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem jót tenne egy kis kimozdulas, majd megállunk pihizni útközben.
2021. okt. 27. 20:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi covid adatok mellett, amíg nem teszik kötelezővé ismét a maszkot a beltérben, nem viszem a babát csak a szabad levegőre, meg a kötelező orvos-védőnő programokra. Ha nem lenne ez a rohadék vírus a levegőben, akkor azt mondanám olyan három hónapos kor körül már lehet vele tömegbe, plázába mozdulni.
2021. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szlovakiaban kötelező a maszk. És a baba végig kocsiban lenne, oda már csak nem mászik be a vírus. Kulonben szlovakiaban a plázában sosincs tömeg. Múltkor meg terhesen voltam a győri Árkádban szerda delben, de ott rengetegen voltak, és ez már nem egyszeri alkalom. Én nem tudom, senki nem dolgozik?
2021. okt. 27. 23:03
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Mi egy honaposan voltunk vele plázában mert ott kellett ugyet inteznunk a gázzal kapcs. Még kajáltunk is.. Kb végig aludt.

Anyatejes baba volt. Azóta se nagyon volt beteg. :)

2021. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja, ha nincs tömeg, akkor mennèk. Felènk szokàs pàr napos babàkat is vinni mindenhova, ès csodàlkozom, hogy covid ide vagy oda, tovàbbra is viszik. Pl tavaly tèlen 5 napos babàt láttam a jàtszòhazban (megkèrdeztem mennyi idős)
2021. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Júliusban született a babám, öt naposan már mentem vele boltba, nem volt segítségem, muszáj volt.
2021. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!