Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett mit dolgoztok...

Gyerek mellett mit dolgoztok és ahhoz képest milyen végzettségetek van?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Karosszéria lakatos vagyok, de az aldiba vagy árufeltöltő.
2021. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Biológus vagyok, diagnosztikai laborban dolgoztam, covid+bölcsi óta csomagolóüzemben csomagolok, mert csak itt tolerálják a tp-zést...
2021. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász vagyok és fodrászként is dolgozom.
2021. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Gyógypedagógus vagyok, ez az egyik diplomám is. De más kérdés, hogy magánszférában minimum 3-szor annyit keresnék, mint a közoktatásban. Csakhogy az délutáni, esti elfoglaltság. A gyerekemmel töltött idő gyakorlatilag 0 lenne, ha bevállalnám.
2021. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás vagyok, de most pedagógiai asszisztensként dolgozom (ilyen végzettségem is van), mert a pótszabadságom nélkül nem tudom, hogy tudnánk megoldani a szüneteket segítség nélkül.
2021. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedő boltvezetőim van, valamit vendéglátó technikusim.

Gyárban vagyok betanított munkás

2021. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök vagyok, ez a 2. diplomám. Férjem is az, már az első diplomát is együtt csináltuk. Folyamatmérnökökként dolgozunk.
2021. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!