Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki baba mellett otthonról...

Aki baba mellett otthonról dolgozik, mi a végzettségetek? Baba mellett mit tanultok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Könyvelő vagyok, a férjem cégénél segítek be pár napot bérszámfejtéskor, ill. a saját munkahelyemről szoktak néha telefonos segítséget kérni, de aktívan ndm dolgozom még itthonról sem. Most az államháztartási mk könyvelő képzést csinálom.
2019. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm kozmetikus, és otthon van a "szalonja" kialakítva.

Meg 2 generációs házban élnek a szüleivel, szóval a mama be tud segíteni a gyerekvigyázásba.

2019. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Online marketing. Mindig is rugalmasan, főleg home office-ban dolgoztam, kötetlem munkaidővel, gyerek előtt is így volt.
2019. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez engem is érdekel
2019. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Projekt menedzser vagyok, közvil munkákat csinálunk, telefonon és emailben "tartom a kapcsolatot" a szerelőkkel, jegyzőkönyveket és épitési rajzokat csinálok
2019. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könyvelő vagyok, itthonról dolgozom, előtte is így tettem. Az változott, hogy kevesebb ügyfelet tartottam meg. Gyakorlatilag csak azt az időt hagytam ki, amit a kórházban töltöttünk, de ehhez az kellett, hogy a lányom már-már bántóan jó gyerek és több fonton is (takarítás, udvar, bevásárlás, némi gyerekvigyázás) van segítségem.

Tanulni nyelvet tanulok, de ezt is mindig csináltam gyerektől függetlenül (éppen oroszt), ez hobbi nekem.

2019. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Angol-magyar (vica-versa) fordító vagyok. Emellett nyelvtanár. Több generációs házban élünk, így be tudnak segíteni a munka mellett :)
2019. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!