Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy a kindergeld...

Jól gondolom hogy a kindergeldet nem igyélheti meg a volt párom?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt,itthon egyedülállóként kapom a csp-t.

A volt párom mondja megigényli a kindergeldet ami nem csp,hanem ez a gyereknek járó pènz anit lebyukni se tud mert alaoba az én számlámra érkezik.

Én úgy gondolom nekünk ez nem jár,ő viszont azt mondja h igen. Kapott is levelet h miért nem igényli nivel adózáskor benutatta a gyerek anyakönyvi kivonatát mert kért-és kapott-adóvisszatérítést arra hogy x időnként a gyerekhez magyarországra utazik.

Én nem szándékozom lemondani az egyedülállós csp-ről nem a plussz 1000ft miatt,hanem mert akk gyápra is kevesebbet mehetek el a gyerekkel és elég sokszor kell vele elmennem főleg mikor karantén van mert kontakt személy a suliba. Tavaly is majdnem kihasználtam az összes napot.


2021. nov. 7. 08:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De mi nem vagyunk együtt,nincs közös lakcim itthon és egyedülállóként kapom a csp-t
2021. nov. 8. 12:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor kérdez rá egy erre szakosodott céget embert.
2021. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!