Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áron, Marcell, Levente?...

Áron, Marcell, Levente? Melyik név tetszik a háromból?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 14:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%
A Marcell idétlen, a Levente mekegős, az Áron még elmegy
2021. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg a Levente. Korábban egyet se ismertem, de amióta a keresztfiam ezt a nevet kapta, állandóan ezt a nevet hallom a játszótéren.
2021. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az Áron. Bár szerintem az sem számít, hogy mennyire gyakori egy név.
2021. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a Levente és az Áron, a Marcell nem.
2021. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Marcell van.
2021. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem Áron volt, utálta a nevét a kifogyhatatlan szójátékok miatt. (Minden áron, utolérhetetlen áron, kielégítő áron… stb- ezekkel szivatták a suliban)


De egyébként mindhárom szép név, nekem a Marcell ezek közül a best.

2021. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
93%

Mindhárom nagyon tetszik, mindegyik listás volt nálunk.

Marcellunk, Kornélunk, Áronunk és Milánunk lett:)

2021. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a választ! :)

16-os válaszoló: párom is pont ezt mondta az Áronnal kapcsolatban (nekem eszembe se jutott).

17-es válaszoló: szép nagy család, szuper nevek, gratulálok! :)

2021. nov. 10. 09:49
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

#17 vagyok köszönöm!

Az Áronról annyit, hogy nekem volt egy Áron nevű osztáytársam ésbigen vele is ezzel poenkodtak, hogy minden áron stb., de ő is mimdog beszállt ebbe és saját magára mondogatta. Nem keserítette meg az életét.

A másik, hogy sajnos nem igazán van olyan név, amiből ne lehetne gúnyt űzni. A gyerekek képesek bármit kitalálni.

A Milán nevű kisfiam 8 éves, elkezdték rá tavaly mondogatni, hogy milánói makaróni. Zavarta nagyon, de megbeszéltük, hogy emiatt nem kell rosszul érezni magát, ez csak vicc. Azóta mi is hívjuk itthon makaróninak meg bolognainak is😂 Az iskolában meg a barátainak mind van egy ilyen kitalált neve és folyamat úgy szólítják egymást. Például Ábel az kábel, de ezt tudják mind, hogy csak vicc.

2021. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Marcell
2021. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!