Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Áron, Marcell, Levente?...

Áron, Marcell, Levente? Melyik név tetszik a háromból?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 14:26
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Persze, bármelyik nevet ki lehet kezdeni, a gyerekek brutálisak tudnak lenni. :D (pl. egy Levente nevű volt oszt.társamat Levendulának cikizték).

Tetszik, ahogy kezeltétek a csúfolásos story-t. :) Ennyi az egész, nem szabad felvenni, el kell poénkodni, úgy már nem izgalmas a gúnyolódónak.

2021. nov. 10. 13:21
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Így van:)

Végül az a kisfiú lett az egyik legjobb barátja a kisfiamnak, aki Milánóinak hívta. Aztán a végén mindenkinek kitaláltam egy ilyen kis vicces nevet. Örülök, hogy így alakult!

Csak érdekességképp:

Az egyik fiam osztályában van két kisfiú(ikrek), akik Levente és Leánder. Ott is a Levente nevű gyerek Levendula a gyerekeknek. Mondjuk ez szerintem ebben a helyzetben nem volt túl jó névválasztás.

2021. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Hát a Levente mellé Leander tényleg pikáns, de ízlésről nem lehet vitatkozni. :)

Egyébként a Kornél és Milán is szép nevek, de mivel a baráti társaságunkban vannak ilyen nevű felnőttek (ill. egyikük kisfia is Kornél) így elvetettük.

Legjobban a Marcell felé húzunk jelenleg, a Marci-Marcus aranyos becenév egy kisfiúnak, felnőttként a Marcell komoly, elegáns (szerintünk).

2021. nov. 11. 15:44
 24/36 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a Levente a legjobb/legszebb.

Az Áront már pont mondani akartam, hogy miért nem ajánlanám.

2021. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
2021. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ez aztan nagyon fontos volt, hogy belinkeld. Szerinted valaki emiatt a pillanatnyi tini szappanopera miatt nem fogja majd az adott nevet valasztani?Vagy mi volt a celod? tenyleg erdekel.

2021. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy egy Marcell nem viselkedik jól, nem lesz mindenki aki a Marcell nevet kapja rossz fiú.
2021. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26%

Ne legyél ennyire naív 26...


Nem értem, hogy mit nem értesz, illetve hogy miért értetlenkedsz.

Szerintem már álmos vagy, hagyd a csudába.

2021. nov. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te meg nem vagy vicces. Komolyodj meg ajanlom!
2021. nov. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
26%
Hidd el, adok én a szavadra bogaram!
2021. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!