Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
6 hetes kisbabam van, mindennel jobban szeretem, de néha annyira hianyzik a régi életem, pontosabban a férjem, most én alszok a babaval, es nagyon magányos vagyok, úgy érzem sose fogok tudni úgy lenni a férjemmel mint régen, lustalkodni, bújni, annyira hianyzik az az érzés. Ha otthon van a ferjem se tudok vele foglalkozni, mert a kisbaba minden figyelmem leköti, holott annyira hianyzik minden. Meg nem szívesen hagyom magára a babat, 1 percre se, elég aggódos anyuka vagyok. Mások hogy oldottak meg? Mondjuk a szexet?
2021. nov. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Gyerek a kiságyba és szex. Később is.. Meg mikor alszik, vagy később mással van akkor ereszd el a hajam. Vagyis inkább húzd a hajam 🤣

Ne aggódj, beall majd. Igyekezzetek együtt lenni amikor tudtok, hasznaljatok ki minden idit, egyre tobb időtök lesz egymásra hidd el, ha más nem segít akkoris. Alenyeg hogy együtt akartok lenni. Igy meg fogjátok tudni oldani. ❤️

2 éves a fiunk, minden nap szexelunk. Játék, kisagy, kis mese.. Plusz alvás. Ennyi belefér. :)

2021. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

Bennem is voltak hasonló érzések. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy egészen kicsi kora óra volt 1-1 éjszaka, amit anyukámnál töltött a baba :)

Így egyrészt 'oda is szokott', tehát nem ismeretlen és idegen neki a környezet, bármikor elalszik ott, akár nélkülünk is.

Másrészt pedig nekünk is van egy kis 'kimenő' időnk, amikor elmegyünk vacsizni, vagy csak élvezzük egymás társaságát és pihenünk.

Tudom, ez nem mindenhol megoldható, a környezetemben is van egy fiatal házaspár, akiknél egy nem játszik, úgy nyilván nehezebb a helyzet.

Most várom épp a második babánkat, utána lesz nehezebb a helyzet, kettő babát már nem hagyok ott anyura :D

2021. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Első babánál én is így éreztem. Szabályosan elgyászoltam a régi életemet. De most már a világért sem kéne vissza az, ami előtte volt. Persze, nincsenek a hétvégi hosszú lustálkodások, de olyan formában nem is hiányzik. Átvette a helyét, hogy reggel jön a gyerek közénk, hárman együtt lustálkodunk (illetve most már 4-en), nevetgélünk, hülyéskedünk még az ágyban együtt. A második születése előtt azt hittem, ugyanígy fogok érezni és hiányozni fog ez meg az, de érdekes módon itt már nem jött ez a rossz érzés.

De hidd el, idővel megint egymásra találtok a férjeddel, ez nem az első 6 hétben lesz. Lehet, hogy nem is az első 6 hónapban. Nekünk pl 15 hónapos volt a gyerek, amikor először másra tudtam hagyni pár órára. Ettől még nem romlott meg a házasságunk, altatás után tudtunk egymással foglalkozni, most meg már a nagyot éjszakára is el szokták vinni a nagyszülők. Most a kicsi miatt kezdődött elölről minden, de tudom, hogy csak idő kérdése és megint jobb lesz.

A szexet pedig mindenki akkor oldja meg pici baba mellett, amikor alszik a baba. Legalábbis remélem :D

2021. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ah, jó ezt olvasni, hogy vége lesz ennek az időszaknak. Most olyan orokkevalóságnak tűnik…
2021. nov. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!