Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki abszolút semmit...

Van olyan aki abszolút semmit nem érzett meg, hogy terhes? Semmi fájdogálás, görcs, esetleg volt folyás? Csak arra lett figyelmes hogy késett?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi tünetem. És még a vérzés kimaradáskor sem gondoltam, hogy baba lehet, mert előző hónapban hagytam el a fogamzásgátlót. Aztán csak nem jött meg, kB 7 hetesen csináltam a tesztet végül. De tünetem nem volt semmi, sem teszt előtt, sem utána.
2021. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok 🙋‍♀️ A december amúgy is olyan hónap volt. Szaladgálás, munka stb..

December 24-én említette meg tesóm, mert épp ott voltam nála hogy nagyon megvan duzzadva a mellem😅 meg egész nap olyan labilis volt a hangulatom 😅 aztán gondolkoztam hogy már 5napja késik 😅 elmentem ügyeletes gyógyszertárba vettem tesztet megcsináltam és várni se kellett egyértelmű pozitív lett másodperceken belül 😅 hát került az ajándék mellé a fa alá egy másik ajándék is 😂😊

2021. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Nagyon vártuk a kicsit. Aztán elvetéltem.

Kicsit depis voltam így arra jutottam h új munkát keresek "életmódot" váltok és jegeljük a dolgot.

Az új meló szuper volt.

Irattam bogyót a dokival (gondoltam úgy is nemsokára megjön el is kezdem szedni) késett már 2 napja, de azt hittem h csak az izgalom az újdonság miatt. 3 nap reggel arra ébredtem h nagyon fáj a melkem.

Tesztelem. Majd leugrott a 2 csík.

Ha voltak is jelek, nem figyeltem rájuk.

Sokszor csalódtam már ezen a téren h hónapokon át figyeltem magam. Mindig azt hittem h na most tuti! Mert folyásom van, vagy mert szurkálást éreztem stb

2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4.napja késik és semmi tünetem, egy picit érzékeny a mellett nyomásra..

Enyhe görcseim voltak, amiket simán kibírtam az elmúlt 3 napban

Kétszer teszteltem reggeli vizeletből 2 es 3. nap de negatív :(

Van remény akkor?

Semmi menzesz előtti folyásom sincs, teljesen száraz vagyok

2021. ápr. 24. 09:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi tünet. Csak annyi, hogy késett a menstruációm, amiben akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, mert elég stresszes hónapon voltam túl, azt hittem a stressz miatt késik. De valahogy nem hagyott nyugodni a dolog, vettem egy tesztet és pozitív lett.
2021. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 hetes voltam mire felmerült, hogy amúgy mi van ha terhes vagyok 🤔 utána sem volt tünetem

A 2. tervezett volt, nála csak megvártam mire biztosan pozitívat mutatna a teszt ha sikerült, tünetem itt sem volt

2021. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tünetszegény volt. Ugyan tervezett baba volt és ezért a 29. napon már pozitívat teszteltem, de amúgy a 35. napig nem gyanakodtam volna, mivel nekem gyógyszer nélkül is 27-34 napos ciklusaim voltak, PMS-em nem volt sosem, az elmaradt menstruációhoz képest 8-9. héten nőtt valamennyit a mellem, de még tejbelövellés után sem lett drasztikus a változás, ugyanazokat a melltartókat hordtam és hordom most is. 6. héten voltam rosszul 2x, de ahogy elkezdtem dolgozni, el is múlt, és az sem lett volna gyanús, mivel hisztamin intolerancia miatt sajnos gyakran hányok, maximum csodálkoztam volna, hogy nem éjszaka dobom ki a taccsot, hanem reggel. Nekem ennyi volt.
2021. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, de később sem. Csak nőtt és mozgott a hasam mindegyikkel. 😊
2021. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!