Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S Apaság beismerése...

S. O. S Apaság beismerése házasságkötés után?

Figyelt kérdés
2010.08.14-én házasságot kötöttünk a 3éves gyermekem apukájával,a viszonyunk a terhességem alatt nem volt jó,nem beszéltünk stb stb,az utóbbi egy évben jöttünk helyre nagyon jól megvagyunk! A házasság kötésünk előtt nem tett apai elismerő nyilatkozatot,mert mi nekünk nem mondták sehol ,hogy ezt az esküvő előtt kell.hogy ha most beugrunk a polgármesteri hivatalba Hétfőn és azt mondjuk beismerem enyém a baby akkor ezzel nem fognak akadékoskodni,hogy de nem lehet stb stb ! Hogyan van ez
2010. szept. 4. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha egy gyerek házasságon belül születik nem kell apasági elismerő nyilatkozat, automatikusan a férj az apa a törvény szerint. Nekünk 3 közös gyerekünk van, az első kettőnél apasági volt, a 2. és 3. között házasságot kötöttünk, 16 hetes terhes voltam ekkor és nem kellett apasági, mert házasságba született.
2010. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor a gyerek megszületett még nem voltunk házasok ezért érdeklődöm,hogy hogyan van ez a dolog akkor !
2010. szept. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!