Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjed is későn kapcsolt?

Férjed is későn kapcsolt?

Figyelt kérdés

Van itt olyan anyuka akinek a párja se várandósság se szülés kor nem volt jelen még? Nem fizikailag értem. Lélekben.

Aki csak a baba pár hónapos korában fogta fel Hogy egy család vagytok már és gyereke van??

Mikor történt ez?és a várandósságom szülést hogy életetek meg így szinte egyedul?


2021. nov. 18. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szülést nem kellett megvárni ezzel, de az első ulrahangig (ami amerre lakok a 12.héten van) valahogy nem hitte el.


Ne úgy értsd hogy nem hitte el nekem csak addig míg egy teszt volt más nem, addig valahogy nem jutott el az agyáig a dolog. Amikor meglátta az ultrahangon az már más volt, ott volt, mocorgott, volt neki mindene, ott volt a kis tömpe orra. Itt fogta fel teljesen hogy gyerekünk lesz. Nagyon fura volt, hogy mikor mutogattam beki a halvány pozitív tesztet, azt mondta hogy várjuk mit mondd az orvos. Oké mondom, az első vizsgálaton mifelénk semmit se fog mondani, mert az vérvétel és kérdőívezés.


Szóval ja volt egy kis Tamáskodás.

2021. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul. Sok apuka csak akkor fogja fel, amikor már a kezében van a baba, illetve akár az már 3-4 hónapos. Ezért nem szabad haragudni rájuk, nekünk nőknek könnyebb, a mi testünkben fejlődik, hatnak a hormonok is...
2021. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Én is csak az utolsó hónapban kezdtem kötődni a picihez. Pedig én hordtam ki.
2021. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mi nagyon sokat vártunk a nagyra.
2021. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanúgy jártam, mint az első. Ott volt a pozitív teszt a kezemben és valami örömujjongást vártam, amire egy földre visszarángató reakció volt a válasz, hogy ne éljük bele magunkat, sosem lehet tudni. A terhesség megállapító vizsgálat után még mindig távol járt lélekben. A 12. heti uh és a prena eredménye után láttam rajta először, hogy átment neki az infó. :D Mostmár kijelentette, hogy ő is akar jönni a következő uh-ra és tervezget is.

Azért ahogy ismerem szülés után megint lesz pár hét hatásszünet nála. :D

2021. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!