Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesz különbséget a férjed a...

Tesz különbséget a férjed a gyerekek között ha az előző kapcsolatból van már gyereked?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anyagilag nem, érzelmileg igen. A lányom 9 volt mikor a párom képbe került. Most 13. Apjával jó, napi szintű a kapcsolata.

A párom nem tekinti a lányának, de a lányomnak sem "apa".

A kapcsolatuk hullámzó.

2019. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Volt gyerek szemszögből: igen, nevelőapám egyértelműen kivételezett a féltestvéremmel, engem pofozgatott/alázott, ha anyám nem látta (öcsémet persze soha).
2019. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt egy éves a gyermekem mikor megismerkedtünk, neki is volt egy az előző kapcsolatából ,később született egy közös gyermekünk is. Egyikünk sem tesz különbséget a gyerekek között.
2019. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Az egyes büszke lehet magára hogy ezek ellenére is kapcsolatban van ilyen emberrel.
2019. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a neveloapukam ugyanugy szeret, mint a sajatjait. Vagy legalabbis en nem vettem eszre sosem, hogy nem. Igaz en vagyok csak lany, neki nincs lanya, lehet ezert 🙂 voltak rosszabb periodusaink, mikor kamasz voltam, de hat anyammal es az igazi apammal is voltak akkor, uh ezt nem vennem negativumnak.
2019. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!