Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te férjed mennyi szól bele...

A te férjed mennyi szól bele a gyerekekkel kapcsolatos teendőkbe?

Figyelt kérdés

Az én férjem folyton kritizálja, amit teszek.

Így gyakran viták alalkulnak ki közöttünk.

Nálatok teljes az összhang?


2010. ápr. 14. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nincsenek viták, szerencsére eléggé összeillünk. Szinte mindenről ugyanazt gondoljuk. Van, hogy valamit másként gondol, mert PASI, de akkor elmagyarázom, hogy az miért így van. Általában megérti. Van egy-két vesszőparipája, de azt meg elfogadom én. Így nincs vita. Próbáljátok meg megbeszélni. Sokszor amúgy tök jól látják a férjek a dolgokat. (ezzel nem azt mondom, hogy az a jó, a mit ő mond, de sokszaot belátom, hogy igaza van. Bár nálatok nem tidom min vitáztok.
2010. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Általában mindenen. Mindenbe beleszól...illetve mindent másképp gondol.

Mit tegyek, folyton engedjek neki a békesség kedvéért?

2010. ápr. 14. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én megzavarodnék az tuti ha beleszólna a gyereknevelésbe (márhogy igy állandó kritizálással) mivel a nap nagyrészében gondolom te vagy a gyerekkel és nem ő, és a messzi távolból olyan könnyű okosnak lenni.

Nálunk a férjem csak egy két dolgonál szól akkor se úgy hogy kritizálásnak vegyem, hanem hogy mondjuk vehetnék vmit lazábban.

De a barátnőm férje , na én tőle már falnak mentem volna:)) Az mindenbe beleszól, onnantól kezdve hogy hova mehet a gyerekkel a csaj meg hova nem, meg hogy milyen mosóporral mossa a gyerek ruháját stb.stb...

2010. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasonló témában irtam ki 1 kérdést nem olyan rég.Az én párom túl aggodik mindent és evvel már az idegeimre megy.Remélem tud majd változni
2010. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok egyébként általában egyetértünk csak ez h ne hagyjuk(SOHA) sirni a gyereket jaj nehogy elessen mert megüti magát aztán h mindig megkérdezi nem fog megfázni az örületbe kerget.ráadásul ő reggel 5-től este 7-ig nincs is itthon de ha meg igen állandóan rendezkedik.És persze az én fejemre nö a gyerek nem az övére.Rengeteg a feszkó.Ráadásul soxor én vok a hülye mert szg helyett etetöszéket akarok venni a gyereknek....
2010. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem értem, ti mielött lett a gyerek, sosem beszélgettetek arról, hogy ki hogy akarja nevelni a gyereket, mit tart jónak és rossznak?

Egyébként szerintem jogos, hogy az apa is beleszól a nevelésbe, elvégre az az ö gyereke is, nemcsak az anyáé!

2010. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egész más sztem meg beszélni mielött van 1 baba mint amikor van baba.Én sem így képzeltem el volt amit rosszabbként és volt amit jobbként képzeltem el.Meg szerintem a pasik addig nem úgy viszonyulnak a baba kérdéshez amíg bent van a pocakban.Jogos h apa is beleszól csak nem kell kritizálni túl aggódni hanem le lehet ülni megbeszélni a növel h ö hogy és mint szeretné.11:47
2010. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól tartok nekem már nem lenne a férjem:-))

Az enyém nem kritizál, megcsinál, amit kérem, foglalkozik a kicsivel és naggyal és dolgozik.

Én is elintézem a dolgokat, főzök stb..

Amúgy csak merjen emnnegm valaki kritizálni,nem vagyok az a nem visszaszólós fajta.

(amúgy majdnem 19 éve vagyunk együtt, papír nélkül)

2010. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem beleszól hanem együtt neveljük a gyerekünket!!!Mondjuk erröl egyet gondolunk.Büszke rám,az anyaságomra,mivel ugye nagyrészt én vagyok vele(20 hós)Szerintem viták majd kamaszkorában lesznek(ez sem biztos)mert a férjem "maradibb" mint én ,ha a fiúnk hazaállit majd lila pankséróval én azt jobban fogom viselni.Vitával érvelésekkel egyetértek, DE KRITIZÁLÁSSAL semmiképp!
2010. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mi is együtt neveljük a kisfiunkat. Ha valami eszembe jut (például a fürdetés idejének áttétele más időpontra), akkor azt együtt vitázzuk meg, hozunk fel pro és kontra érveket, aztán döntünk. Volt már olyan, hogy 37,6 volt a láza, mert előtte kisírta magát és a párom lebeszélt a lázkúpról és végül magától visszament 36,9-re (örülök, hogy lebeszélt). Van, hogy azt is megkérdezem, hogy melyik ruhát adjam szerinte a kicsire, ha vendégségbe megyünk. De rendszerint nem szól bele, mikor mi van rajta, túl van-e öltöztetve, vagy sincs. Most például azon vitázunk, hogy melyik templomban legyen megkeresztelve. Maximálisan kiveszi a részét a gyerekkel kapcsolatos dolgokból.


Ne vitázzatok, inkább egy ideig mindenről kérd ki a véleményét, aztán meglátod, mire juttok vele!

2010. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!