Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért írák rá ezt miért nem...

Miért írák rá ezt miért nem lehet?

Figyelt kérdés

Az utolsó megjegyzés érdekelne hogy miért írjak hogy 36 hónaposnál fiatalabb gyerekek számára nem használható? Persze nyilván nem új szülöttnek gondoltam de mondjuk 28 hónapos a pici neki sem lehet? Egyenlőre csak a takarót használnám a párnát nem van neki egy saját lapos kispárna. Szóval csak a takarót.


[link]



2021. nov. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden szarra ráírják, hogy védve legyenek, ha megfojtja magát valaki vele. Semmi baja nem lesz a párnától sem egy kétévesnek.
2021. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mérete miatt.



Az én 2 èvesem elveszne alatta, pedig nem kicsi..


De amúgy nem foglalkoznék vele..kisàgyban nem praktikus.. de sok gyerek 2 évesen sem abban alszik

2021. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan használhatod, a 3 éves korlátozás sokszor azért van rajta, mert ha kiharap egy darabot belőle az veszélyes lehet, maga a takaró csak pár hónapos korig nem ajánlott, mert az ilyen picik alvás közben elfelejthetnek levegőt venni, egy 2 évesnél ez már nem áll fent, ő már lehúzza a fejéről a takarót.
2021. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2021. nov. 22. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 év a korhatár, ha nem írja rá és egy picinek akármi baja lesz a terméktől (megfullad alatta) akkor büntethető. A mikró és a macska esete, hogy nem szabad benne élő állatot szárítani. Érted...
2021. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös igen tényleg igaz. Köszönöm a választ :)
2021. nov. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!