Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiam reggeltől...

3 éves kisfiam reggeltől estig a fogát csikorgatja,kocogtatja egymáshoz folyamatosan. Mit lehetne ez ellen tenni?Vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés

Kb 2hete kezdődött ez nála.

Próbáljuk megértetni vele hogy ez nem jó. De semmire nem megyünk vele. Nem éjjel hanem nappal csinálja ezt folyamat és nem kellemes hallgatni sem..néztük azt is van e rossz foga de nincs.Nemtudjuk mi lehet a baj :(



2021. nov. 25. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kistesó nem született? Költöztetek? Vagy bármi, ami miatt feszültebb lehet?

Nálunk akkor csinálta ezt a kislányom, amikor elkezdtük vele a bilire szoktatást. Nem tudom miért csinálja, aztán amint visszakaptam a pelust, abbamaradt nála. Nem állt még készen és így jött ki rajta.

2021. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nemtörtént :( talán hogy az elmúlt időben többet vagyunk feszültek sajnos..lehet attól talán? Sajnos sokszor beteges. Köhögés,orrfolyás,fülgyulladás :/ kicsi kimerültünk..és még nincs vége..
2021. nov. 25. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem siman lehet, hogy erzi rajtatok a feszültséget es o igy reagál ra.
2021. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!