Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit dolgoztok otthonról baba...

Mit dolgoztok otthonról baba mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tapasztalatokat gyüjteni, ki mit dolgozik otthonról baba mellett.

Milyen online munkák vannak, amire érdemes jelentkezni, vagy szakmák, amit manapság megéri tanulni, hogy aztán otthonról tudjak dolgozni.

Mennyi idős volt a babátok, amikor elkezdtetek újra dolgozni?

Hogy tudjátok mellette csinálni?


Előre is köszönöm!


2021. nov. 29. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Saját kisvállalkozásomat csinálom az első perctől kezdve alvásidőben és este, miután a férjem elmegy aludni. Nem tesz ki egy teljes fizetést, de pont annyi folyik be belőle, amennyivel biztonságban érezzük magunkat.
2021. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Végig dolgoztam mellette. Programozok. Annyit dolgozom, amennyit épp akarok, a munkaidő is kötetlen és a vállalt mennyiséget is tudom szabályozni. Akkor kezdtem tanulni, amikor pocakban volt az első. Azóta kettő lett. Nem bántam meg.
2021. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Logisztika, fuvarszervezés, 2 éves kora óta. Bölcsis. Ha beteg akkor a helyzet kriminális pedig már 3 éves.
2021. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2021. nov. 30. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!