Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél a gyerek már oviba jár...

Akinél a gyerek már oviba jár de ő még nem dolgozik mit csinál egész nap?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Kistesójával vagyok itthon.
2021. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Két tesóval vagyok itthon, és tanulok. De a nagylányt is csak 4 órára adom be. Plusz nálunk ez a szokás az oviba, aki még otthon van az lehetőleg vigye el ebéd után.
2021. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
2.! Végre egy értelmes anyuka!
2021. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azokra gondoltam akiknek nincs kisebb gyerek otthon, csak még munkát nem találtak, de azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. nov. 30. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Házimunkát, aztán délre már ott is vagyok érte
2021. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Házimunka, vásárolok, vergődöm itthon. Igyekszem bent hagyni aludni, mert itthon nem alszik. De nincs sokat oviban, mert ha köhint egyet már küldik is haza.
2021. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is volt egy ilyen átmeneti időszak.

Házimunka (kertes ház, mindig van mit csinálni!), megfőztem és fél1-re mentem a gyerekért. Nagyon gyorsan elrepül az a 4 óra hossza!

2021. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Fél 9-re hordom oviba.

Utána edzeni megyek 9-re, majd fodrászhoz 11-re. Utána vagy itthon főzök, vagy ha még van programom, dolgom, azt elintézem és közben ebédelek a belvárosban.

A délutánok változóak. Vagy jógázom, vagy masszíroztatok, vagy barátnőkkel vagyok, vagy anyukámmal, vagy ha a párom el tud szabadulni hamarabb, akkor vele. Ilyenkorra időzítem a 2 hetes manikűrt és pedikűrt, valamint a kozmetikázást, arckezeléseket is.

De ha semmihez nincs kedvem, akkor itthon vagyok és olvasok, sorozatot nézek, nyelvet tanulok (4. nyelvből készülök nyelvvizsgázni tavasszal). Vagy sütit, tortát sütök, esetleg valami különlegesebbet tervezek vacsira és ahhoz előkészítem a dolgokat, hozzávalókat. Vagy átjön valamelyik barátnőm egy kávéra, sütire.


Szóval eltelik a napom így is.

Fél 4-4-re járok érte, vagy ha a férjem akörül végez a munkával, együtt jönnek haza.

2021. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!