Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leggonoszabb tett,...

Mi volt a leggonoszabb tett, cselekedet, amit gyerektől/gyerekektől láttál?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy fiú osztálytársam, akik minimálbérből éltek, és köztudott volt, hogy verte őt és a testvéreit az apja.


Nálunk volt jutalmazás karácsonykor, minden osztályban mindenkinek rá kellett írni egy lapra azt a nevet, akiről úgy gondolja, hogy megérdemli, hogy kapjon egy kis csomagot.

8-10 ember összebeszélt az osztályból, hogy irják azt a szegény gyereket. Ami szép is lett volna, ha nem gúnyolódásból írták volna rá, és nem kiabálták volna utána, mikor átvette az ajándékot, hogy "Csak azért szavaztunk rád, hogy neked is legyen ajándékod, mert egyébként a kutya nem szeret téged".


Ekkor volt az a pont, hogy elmentem abból az iskolából.

2021. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
9 éves voltam. Szemüveges voltam, és ezért csúfoltak az iskolában. Egyszer belöktek a szekrénybe, ahol a tesi zsákokat tartottuk. Aztán bezárták kulcsra, hogy még véletlenül se tudjak kijönni. Ott bent a szekrényben tisztán hallottam az osztálytársaim nevetését, és egy sem bírta mondani, hogy engedjenek ki.
2021. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolni sen tudnám... mindenesetre már gyerekkoromban rájöttem, hogy a gyerekek a leggonoszabbak a világon
2021. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok gonosz gyereket láttam, de ami a leggonoszabb volt, az ez volt:

Másodikosok voltunk (7-8 évesek lehettünk), amikor az egyik osztálytársam szülinapi bulit rendezett. Mindenkit meghívott, csak engem nem. Nekem ez nagyon rosszul esett. De ha ez még nem lett volna elég, a meghívott osztálytársaimat ellenem hangolta, megmondta nekik, hogy ne szóljanak hozzám, ne játszanak velem. Hetekig ültem minden nagyszünetben a padon (vagy ha esett, akkor az osztályban), és néztem magam elé, vagy színeztem.

2021. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

A leggonoszabb, és ami a legélénkebben maradt meg bennem, az a következő:

Kiscsoportos óvodás voltam, és valamiért kipécéztek engem a nagycsoportos fiúk. Mindig elcsaltak vagy erőszakkal elvittek a hátsó udvarra és jól megvertek. Volt, hogy 6-7 fiú körbeállt, és lökdöstek, volt hogy összerugdostak. Aztán a legvégén mindig két fiú felemelt a lábamnál meg a karomnál fogva és ledobott a földre. Az egyik ilyen felemelés-ledobálás következtében eltört a lábam. Az ovónők addig le se sz.rták ezeket az eseteket, utána kezdtek el komolyabban venni.


A második ilyen eset az az volt, amikor egy Flóra és egy Dorina nevezetű lány lefogott, ráült a hátamra, és homokot szórtak a fejemre, nyakamra. A homok alatt nem kaptam levegőt, a mentő jött értem, mert kaptam egy kisebb rohamot.

2021. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Uram atyám. :(

Ezek után merjem oviba vinni a gyerekemet?

Borzasztó amiket írtok,ilyenekkel nem talalkoztam szerencsére.

Egy ismerős sz.rháziról hallottam,hogy a vizslájuk fialt és persze a kölykök nem kellettek így rábízták a kis takonyra. Pengével felvágta a hasukat aztán bedobta a vízbe. Ő "csak" állatokkal keménykedett.

2021. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%

Velem hasonló történt, mint amit az első válaszoló írt. Szüleim jó suliba akartak járatni, ezért elvittek oda, ahova főleg a jobb módú gyerekek jártak. Mi szegények is voltunk, ráadásul faluról jártam be, ez pedig a belvárosban felnőtt egykéknek nagyon gyanúsan hangzott. Rendszeresen piszkáltak valami miatt, de ami a legjobban megmaradt, mikor az osztályfőnök arról beszélt, hogy diák korában ők a szegény társaiknak adták azt, amit nem ettek meg, ekkor hátulról egy fiú bekiabálta, hogy akkor adják nekem is a maradékot. Sosem éheztünk, mindig volt uzsonna a táskámban, ezért nem is értem, hogy miért kellett ilyet mondani. Persze a tanár nem mondott erre semmit. Irtó megalázó volt. Ugyanúgy rendszeresen gúnyolták a szüleimet, hogy csóri cigányok (nem azok, de amúgy sem volt honnan tudniuk, mert nem találkoztak sosem a szüleimmel).

Most már saját gyerekem van, ha egyszer bárkinek a neveletlen qrva kölke bántani meri, letépem a fejét neki is, és a jó édes anyjának is.

2021. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Karácsonyi húzás volt osztályban. Volt egy fiú osztálytársam, dagi volt (olyan gyerekhájasan), meg sokszor büdi.

A karácsonyi ajándékban az osztály előtt kapott valami műanyag disznót, egy rózsaszín fogkefét, meg egy dezodort. Borzasztóan megalázó volt szerintem, máig nem értem, hogy nem lett belőle nagyobb balhé.


Később egyik nyáron ez a srác nagyon lefogyott. Akkor is ugyanúgy gúnyolták, hogy túlélőtáborba küldték biztos, meg ilyenek, úgyhogy semmi se volt jó.


Egyébként később ő is ugyanilyen gonosz lett, mint a többiek. Lányként én voltam a legdagibb az osztályban. Szalagavatónál úgy jött ki, hogy ő jutott kb nekem párnak (ugyanannyi fiú és lány volt az osztályban, és nem volt nálunk divat a külsőzés - engem senki nem kért fel, ővele meg nem akart senki táncolni, szóval kb nyilvánvalóan így jött ki). De ő nem akar velem mutatkozni, mert dagadt vagyok, ő sulin kívülről hoz párt vagy nem táncol. De nem mondta a szemembe, úgy hallottam vissza.

Az osztályfőnök és az igazgató beszélt vele, hogy márpedig legyen szíves engem megkérni.

Kevés megalázóbb dolgot éltem át, minthogy én ezt mind tudtam, mikor végül odajött felkérni, hogy undorodik tőlem, de vágjak mégis jó pofát.

2021. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Kilencedikben kibeszéltem 3 lányt, és ezt mind a 3 megtudta, mert visszamondta nekik az, akivel kibeszéltem őket, de úgy, hogy mindent az én számlámra írt.

Tesi volt az utolsó óránk, akkor mondta el nekik.

Tesi után megvártak az iskola előtt és jól megvertek. Felkentek az iskola kapura. Mindennaposak voltak a sértegetések, a szendviccsel, kavicsokkal dobálások.

De a legdurvább mégis az volt, amikor direkt kerülő úton mentem ki a buszpálya udvarra, és mégis összetalálkoztunk, mert mentek a spárba. Az egyik ott mindenki előtt lekevert nekem egy pofont, és elkezdte kiabálni, hogy büdös k.a.

2021. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Költözés miatt iskolát váltottam. Ott az egyik lánynak nem tetszettem valamiért, és kiközösítettek. Mindenmi bántott, mindenki próbált belém rúgni kivétel nélkül.

Egyszer matekon az a fiú, akibe szerelmes voltam, beszélgetett a padtársával, és ezért az volt a büntetés, hogy elültették. Ráadásul mellém. Ő nemcsak hogy kihúzódott a pad szélére, de még az asztalra se tette se a könyvét, se a füzetét, az ölében írt. A matek tanár nem hagyta annyiban a dolgot, megkérdezte, hogy belegondol-e abba (a fiú), hogy én most mit érzek, meg hogy eshet ez nekem. A többiek síri csendben ültek, kínos csend lett. Egyszer csak megszólal a fiú, hogy ő nem akart volna egy aids-es p1cs4júval egy padba ülni. Ez olyan rosszul esett, hogy fogtam, és kirohantam az iskolából, ők meg a rendőrökkel kerestettek.

2021. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!