Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek az olyan...

Mi a vélemenyetek az olyan emberről, aki az alvó gyermekét egy áruház parkolójában a kocsiban hagyja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia! Én inkább felelőtlennek mondanám, mint idiótának, bár én sem vagyok jobb, mert már hagytam otthon aludni a cseppem, míg az 50 méterre levő boltba elszaladtam egy kenyérért. Otthon nincs baj, ha felébred és látja, hogy nem lát, eljátszik csendben hosszú perceket is, mire észreveszem, hogy ébren van. Kocsiban nem hagynám, mert ha felébred, azonnal sírni kezd, gondolom megijed. Olyan rossz volt, egyszer jártuk meg. A fiam elaludt nagy nehezen a kocsiban. Hazajöttünk, nem akartuk felébreszteni, beálltunk a kocsival az udvarra. Kiszálltunk, a férjem felment az emeletre dolgozni, én a konyhaablakból ráláttam a kocsira. Csakhogy már sötétedett, és esett is az eső. A kocsi ablakát felhúztuk, hogy ne menjen tönkre, az én szemem meg nem olyan jó. Szinte percenként szaladtam ki megnézni, mert bentről végülis nem láttam/nem hallottam. Mire újra kimentem, könnyesre sírta magát. Úgy sajnáltam a drágámat. De parkolóban nem hagynám. Egyszer álmodtam egy olyat, hogy a pici aludt, mi meg egyszerűen egy órára elmentünk otthonról. Nagyon rossz érzés volt még álmomban is.
2010. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az előttem szólóknak, te amúgy láttál ilyet?
2010. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Soha nem tennék ilyet, A vélemény nekem is az, hogy felelőtlen, aki ezt teszi.
2010. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egy felelotlen s...fej
2010. szept. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a helyzettől függ. könnyű rásütni egy féltörténet alapján, hogy felelőtlen, de azért a körülményket is ismerni kell. Hova ment az anyuka, pontosan mennyi időre hagyta ott az anyuka.

Mert jó bevásárlás még nem volt sürgős, de egyébként hagytam már az alvó gyerekem a kocsiban, mondjuk míg felcsengettem valakinek, hogy jöjjön le vagy bedobtam valamit a postaládába. De mondjuk ha egy olyan üzletbe mennék, ahonnan rálátok a kocsira simán bemennék pár percre.

2010. szept. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!